Náhled

Náhled

Domácí turnaj mladších žáků

Panteři:

Panteři nastoupili v prvním zápase v pozměněné sestavě proti 1.FBK Tábor a začátek se jim moc nepovedl. Po první třetině byl stav 1:1. Do druhé třetiny již nastoupili v obvyklé sestavě a v tu chvíli to byli opět oni, kdy herně a kombinačně celý zápas dovedli do vítězného konce 6:3.

Ve druhém zápase nastoupili Panteři na týmové spoluhráče Žraloky. Tento zápas byl od samého začátku herně vyrovnaný. Oba týmy bojovaly, ale střelecky se nemohly dlouho prosadit, protože brankáři Jakub Veselý z Panterů a Adam Hejný ze Žraloků nedali střelcům prostor skórovat, nakonec Panteři vyhráli 4:1.

Žraloci:

Žraloci, v jejichž sestavě jsou i mladící z řad elévů, nastoupili v prvním zápase proti TJ Sokol Blatná. Žraloci do zápasu vlétli jako dravci a svojí bojovností a urputností dovedli zápas do vítězného konce 10:2

Ve druhém zápase nastoupili Žraloci na týmové spoluhráče Pantery.

Třetí zápas odehráli Žraloci proti 1.FBK Tábor. Na tento zápas nastoupili hned po odehraném druhém zápase a bylo znát vyčerpání. 1.FBK Tábor byl fyzicky náročný soupeř a naši borci jim již fyzicky nestačili a Táboru podlehli 1:8