8
Celkový čas

Zápis

Hned tři zápasy v sobotu 26.1. čekali dorostence B na domácí půdě. A to první a druhý celek tabulky Jindřichův Hradec a Tábor a pak soused z tabulky tedy tým z Dačic.

První zápas se milevští borci utkali proti týmu z Dačic, který minulý vzájemný zápas těsně vyhrál. Naši kluci byli připraveni v odvetě řádně
zabojovat a výhrou se posunout o jednu pozici v tabulce výše. Došwiháci začali pěkně od podlahy, v první třetině dominovali a nasázeli soupeři tři krásné branky. I když jednu obdrželi v závěru tak na výkon navázali i v druhé třetině a tak stav po 30 minutách hry byl 5:2. To se ukázalo jako rozhodující , protože v poslední třetině oba soupeři vstřelili další tři branky a tak naši borci zaslouženě vyhráli 8:5.

Sestava: Šimák – Soulek, Šobek, Trojáček, Hejný,