8
Celkový čas

Zápis

K závěrečným dvěma utkáním 2. ligy dorostenců odjížděli hráči milevského dorostu B v neděli do Jindřichova  Hradce. Tam na ně čekali soupeři z opačných konců tabulky, poslední Dačice a první Jindřichův Hradec.

V neúplné sestavě ale posíleni o dva hráče A týmu se Došwiháci velmi intenzivně pustili do mužstva z města vynálezu kostkového cukru. Hned ve třetí minutě se ujali vedení a do konce první třetiny ještě dva góly přidali. Ve druhé třetině byl průběh třetiny velmi podobný. Góly padaly po velmi pěkných akcích a na konci druhé třetiny byl stav už 6:0. Do třetí třetiny šli naši hráči s úkolem vyzkoušet si něco nového a snažit se o kombinační hru. To se jim celkem dařilo a ještě přidali do soupeřovi branky další dva góly. Celkový stav 8:0 byl jasným vyjádřením hry na hřišti a milevští borci vyhráli zcela zaslouženě.

Sestava: Šimák – Trojáček, Dolejš,  Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý