Zápis

V druhém zápase nastoupil oslabený milevský tým doplněný o hráče z mladších žáků proti dosavadnímu druhému týmu skupiny „B“ tedy Štírům z Českých Budějovic. I v tomto zápase se Došwiháci ujali vedení, o které se opět postaral Jarda Mrázek po samostatném úniku. Bohužel, ale opět vyšší soupeř milevské v první třetině přehrával a výsledek vypadal stejně jako s Meťákem 1:3. V druhé třetině se hra již vyrovnala a vše nasvědčovalo tomu, že rozhodne třetina třetí. V té mladý tým herně soupeře zatlačil a když to dvě minuty před koncem utkání bylo 5:6 zkusil i hru bez brankáře. Bohužel i přes několik velkých šancí se už vyrovnat nepodařilo a naopak z protiútoku gól inkasovali. I tak je to velmi slušný a nadějný výsledek s druhým týmem letošního ročníku.

Sestava: Veselý Jakub – Baťala Filip, Vachta Matyáš, Kraus Jakub, Pištěk Jan, Douda Šimon, Krtek Milan, Stráňka Filip, Vácha Tomáš, Mrázek Jaroslav, Kopáček Tomáš

Komentář k zápasům od trenéra Viktor Šobka„Všichni hráči včetně brankáře Jakuba Veselého předvedli velmi pěkný a bojovný výkon, hlavně v druhém zápase proti Štírům. Zde také ukázali, že i výškově menší hráči, hrající spolu prvně, ale s dobrou technickou a fyzickou přípravou mohou hrát vyrovnané zápasy i s týmy s vyššími a staršími hráči.“