6 - 6
Celkový čas

Zápis

Ve druhém zápase v novém roce dorostenci poprvé v sezoně narazili na českobudějovický tým Štířů. Tento tým do nového roku velmi posílil o kvalitní hráče, a tak se dala očekávat velká bitva. V první třetině jsme opět otevřeli skóre, ale vzápětí soupeř vyrovnal. Do konce třetiny se nám podařilo vstřelit dvě branky, a tak jsme nastupovali do druhé třetiny s dvougólovým náskokem. Na začátku druhé části se nám podařilo ještě skóre navýšit na 4:1.Potom, ale přišel obrovský výpadek, ztráta koncentrace a došwiháci obdrželi během čtyř minut tři góly a po druhé třetině byl stav 5:5. Na začátku posledního dějství se budějovičtí dokonce ujali vedení. Naštěstí se podařilo brzy vyrovnat a zápas se stal velmi dramatickým až do jeho samého konce. Na skóre se už nic nezměnilo, a tak zápas skončil zaslouženě 6:6.