3 - 2
Celkový čas

Zápis

V prvním zápase čekal milevské hráče domácí tým Slovan Jindřichův Hradec. Hned od začátku bylo jasné, že půjde o taktickou bitvu a že nikdo nechce dostat první gól. Hrálo se spíše ve středu hřiště a šancí bylo na obou stranách velmi málo. První se ve třinácté minutě prosadili domácí a stav po první třetině byl 0:1. Podobný průběh měla i druhá třetina. Hra byla svázána taktikou , ale už se objevovalo více šancí na obou stranách. V polovině třetiny se opět prosadili domácí a bylo to 0:2. O druhé přestávce milevští trenéři  přeskupili formace a snažili se hráče znovu nabudit. Vyplatila se i změna taktiky a na hřišti se začalo odehrávat veliké drama. Hned na začátku snížil na 1:2 Václav Strouhal a v osmé minutě vyrovnal Martin Dolejš. Hned po tomto vyrovnání přišlo dvojnásobné vyloučení milevských borců neoslabení 5 na 3 jsme zvládli. Drama vrcholilo šance byli na obou stranách až necelé dvě minuty před koncem rozhodla posila ze starších žáků Jirka Lípa ránou z polovina hřiště. Konečný stav 3:2 pro milevské byl odměnou za vydřenou třetí třetinu.