4 - 3
Celkový čas

Zápis

V derby s Pískem šlo o hodně. Naši muži chtěli ukončit trápení, které se na začátek sezony projevilo poměrně velký počtem proher. Rival od Otavy se nacházel v podobné situaci, a tak šlo o poměrně důležitý zápas. Již ve druhé minutě se podařilo Dvořákovi vsítit úvodní branku a poslal Došwich do vedení, které ovšem mělo jepičí život, neboť se záhy ze standartní situace prosadil písecký kapitán Koutník přesnou střelou do levého rohu Rybákovi svatyně. První třetina tak skončila smírně 1:1, čemuž odpovídala i vyrovnaná hra obou celků. Ve druhé třetině šli naši muži opět do vedení po lišáckém zakončení Procházky mezi nohami – 2:1. Na to ale Písek odpověděl golem opět z hole Koutníka – 2:2. Za stavu 2:2 přišlo potrestání chyby a Písek šel do vedení 3:2. Takto skončila i druhá část vyrovnaného utkání, ve kterém si skvěle vedl také milevský golman – Rybák. Do poslední části nastupovali naši muži s cílem alespoň zisku jednoho bodu za remízu. Vyrovnat se podařilo hrajícímu trenérovi J. Hrůzovi, který se z dorážky důrazně prosadil na malém brankovišti – 3:3. V této chvíli se zdálo, že se týmy rozejdou každý s bodem za remízu, ovšem 43 sekund před koncem elegantně tečoval Hrůzovu chytrou střelu Šimák, která se stala vítěznou! Naši muži A tak po boji, kdy otáčeli z 2:3 a na konečných 4:3 berou cenné tři body!