Náhled

Náhled

V sobotu 2.11, odehráli svůj domácí turnaj mladší žáci Žraloci. Ve třetím výkonnostním koši jim byly soupeřem týmy z Kaplice, Soběslavi a Tábora.

V prvním zápase Došwiháci narazili na tým Spartak Kaplice. Utkání bylo od začátku vyrovnané. Kaplice měla o rok starší tým než naši hráči a ze začátku zápasu to bylo znát především v osobních soubojích. Ještě pět minut před koncem hosté vedli 3:1 a vypadalo to se šancemi na vítězství pro naše barvy velmi mizerně. Poté se ale na soupeři projevila únava, jelikož Kaplice přijela pouze v 7 lidech, za což si ale zaslouží uznání, protože celé utkání hrála velmi dobře. Došwiháci posledních 5 minut měli výrazně navrch a podařilo se jim vyrovnat skóre. Došwihákům byl ale remízový stav málo a pouhé tři sekundy se jim podařilo utkání otočit, což rozpoutalo velkou radost v milevské sportovní hale. V druhém utkání čekal na naše hráče nedaleký Tábor. Došwiháci vstoupili do utkání lépe a rychle vedli. Soupeř se poté také osmělil a vyrovnal hru. Utkání se opět rozhodovalo v druhém poločase, kde měli větší hlad po gólech naši hráči a zaslouženě si došli pro vítězství 4:1. V posledním a rozhodujícím zápase čekala na milevské Soběslav. O motivaci bylo rozhodně postaráno, jelikož pokud by se podařilo vyhrát tak si Žraloci zajistí postup do 2. výkonnostního koše! Utkání bylo od začátku opravdu vyrovnané, byl to boj o každý kus hřiště a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Za stavu 5:5 přišel klíčový moment zápasu. Dobře sehranou akci dokázali Došwiháci proměnit a ujali se těsně před koncem využít. Soběslav se snažila vyrovnat, ale Žraloci si vítězství nenechali vzít a zajistili si vítězství na turnaji a zasloužený postup do 2. výkonnostního koše, což je pro náš mladší tým našich mladších žáků skvělá odměna a výsledek!

Sestava: Novák, Novotný – Bastl Dušek, Hrych, Rataj, Koudelka, Hron, Trojáček, Pešata, Barták, Krajča, Macko, Kudrna,