FBC Došwich strži modří / FBC Štíři Č. Budějovice zelení

3 - 1
Celkový čas

FBC Došwich strži modří / FBC Spartak Kaplice

V posledním nedělním zápase narazili kluci na Spartak Kaplici. S tímto soupeřem Došwiháci ještě letos nehráli a moc hráči nevěděli co od soupeře čekat. Díky výborné kombinační hře se milevským podařilo během pěti minut vstřelit 3 branky a rychle se ujmuli taktovky zápasu. Poté Došwiháci ale polevili a nechali si vstřelit dvě branky.  Jen díky včasnému probuzení dotáhli milevští první poločas do vítězného konce. Do druhého poločasu naši hráči nastoupili opět se svojí kombinační hrou a opět se jim dařilo soupeře přehrávat. To vedlo k navýšení skóre a rozhodnutí zápasu. Po konci utkání nakonec svítilo na ukazateli skóre 6:4! Došwiháci si tedy připsali další tři vítězství a letos ještě neokusili porážku!

Komentář trenéra Michala Trojáčka: ,,

Kluky musím pochválit za bojovnost, kombinační hru a za zodpovědnou hru dozadu. Nesmím zapomenout na dobré výkony brankářů Adama Hejnýho a Jakuba Veselého. Těšíme se na další zápasy. “

Odkaz na český florbal

Sestava: Hejný –  Veselý, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Vácha

6 - 4
Celkový čas

Druhým nedělním soupeřem byl milevským domácí Tábor. Se soupeřem kluci sehráli už několik zápasů a soupeře tedy moc dobře znají. Ze začátku utkání tedy kluci soupeře nejspíše podcenili. Táborští naše hráče zaskočili svoji aktivní hrou a napadáním. Ale díky kombinační hře, dobrému výkonu brankáře Jakuba Veselého a trpělivosti se milevským podařilo vsítit do soupeřovo sítě hned tři branky během tří minut a vedli 3:0. Táborští ještě do konce prvního poločasu snížili skóre a na začátku druhého dokonce snížili pouze o jednu branku. Poté ale Došwiháci navýšili tempo hry a opět díky bojovnosti a kombinační hře dotáhli toto utkání k vítěznému konci a zvítězili 5:2!

Sestava: Veselý – Hejný, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Vácha

5 - 2
Celkový čas

V neděli 20.10. odcestovali starší žáci modří do nedalekých Chotovin, kde odehráli další tři utkání Jihočeské ligy. Utkali se zde postupně s FBC Písek, 1.FBK Tábor a FBC Spartak Kaplice.

Do prvních bojů nastoupili milevští proti Písku. Z minulého utkání bylo zřejmé, že tento zápas bude velmi vyrovnaný a to se potvrdilo. Lepší nástup do utkání měli Došwiháci, když si svým presingem vynutili soupeřovu chybu, kterou potrestal David Bauška. Písečtí se nevzdali a střelou zdálky vyrovnali na 1:1. Za minutu ale opět vedli naši hráči, když se dokázal prosadit opět Bauška. Do konce první třetiny už nepadla žádná branka, ale za to hra znervózněla na obou stranách a docházelo ke zbytečným vyloučením. Druhá třetina začala stejně jako první třetina skončila, hrálo se tvrdě  a opět se rozdávaly trestné minuty.  Po neproměněných přesilových hrách se zápas přenášel z jedné strany na druhou rychlými přečísleními, které nekončily ani na jedné straně brankou. Až ke konci třetiny se trefil Adam Sláma a poté písecký Patrik Pekárek. I přes další šance soupeře se už Písku vstřelit branku nepodařilo a milevští si tak připsali první nedělní vítězství!

•Odkaz na český florbal

Sestava: Hejný – Veselý, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Vácha

3 - 2
Celkový čas

3:10 FBC Došwich strži modři vs 1. FbK Tábor

Druhý zápas proti 1.FBK Tábor naši hráči zahájili obdobně jako první a zřejmě otřeseni z tak vysoké porážky v prvním zápase jen nevěřícně koukali, jak zahájili táborští pohybově utkání. Než  se milevští rozkoukali, bylo na světelné tabuli po dvou minutách hry skóre 0:3 pro Tábor. Bohužel se Tábor po nezachyceném začátku dostal na koně a celý zápas byl aktivnějším týmem. Zaslouženě zvítězil vysoko 10:3.

Milevským hráčům nezbývá nic jiného než se poučit z těchto nepovedených zápasů a kvalitněji se připravit na další boje, které naše hráče čekají 21.10. v Dačicích.

Sestava: Matěj Habart –  Jakub Trojáček, Daniel Dolejš, Jan Hejhal, Hanka Kakosová, Vít Šobek, Adam Sláma, Karel Čunát, Filip Baťala, Patrik Novotný, Martin Schorník

online na českém florbale

3 - 10
Celkový čas

1:13 FBC Došwich strži modři vs FBC Štíři Č. Budějovice zelení

V sobotu 6.10. opět vyrazili starší žáci modří do bojů tentokrát do Chotovin, kde narazili na domácí Tábor a Štíry České Budějovice.

Jako první narazili na tým z krajské metropole. Čekalo se velmi vyrovnané a jak už to bývá mezi těmito kluby vypjaté utkání. Od první minuty měli navrch hráči Budějovic, díky lepšímu pohybu na hřišti a díky lepšímu držení míčku.  Nebyla z jejich strany tedy nouze o pěkné akce zakončené brankou, na které Došwiháci nestačili reagovat. Budějovičtí toto utkání zcela ovládli a zásluhou si připsali na své konto vítězství 13:1. Jediným střelcem na milevské straně byl Adam Sláma.

Sestava: Matěj Habart – Jakub Trojáček, Daniel Dolejš, Jan Hejhal, Hanka Kakosová, Vít Šobek, Adam Sláma, Karel Čunát, Filip Baťala, Patrik Novotný, Martin Schorník