FBC Došwich Dorostenci A / FBC Štíři Č. Budějovice

Do druhého zápasu nastoupili dorostenci oslabeni o svého kapitána Lukáše Trojáčka a o Jakuba Kotrbu, kteří odjeli pomoci juniorům v bojích o důležité body. Proti Štírům z Českých Budějovic tedy nastoupil oslabený tým ,ale na hřišti to vůbec nebylo znát. Kluci se semkli a o odehráli jeden ze svých nejlepších zápasů v sezoně. Kdyby naši hráči  proměnili všechny vyložené šance tak mohli získat i body. Konečný stav 3:5 tentokrát nebyl tak důležitý jako předvedená hra našeho týmu, která je velkým příslibem do dalších zápasů.

SESTAVA:Tvrdík – Prokop, Schorník, Pištěk, Hejný – Šobek,Štván,Kolář – Trojáček Jakub, Dolejš, Sláma

Online na českém florbale

3 - 5
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A / SK Meťák České Budějovice

V sobotu 2.11. odjeli dorostenci A odehrát další dvě utkání 1. ligy opět do Kostelce nad Černými lesy. Za soupeře tentokrát měli dva budějovické týmy a to Meťák a Štíry.

V prvním zápase milevští borci nastoupili proti  Meťáku České Budějovice. Od začátku bylo vidět, že kluci se o body chtějí poprat a jejich motivace získat tři body byla obrovská. Hned v úvodu se podařilo vstřelit gól a to kluky ještě více nakoplo. Soupeř ale také přidal a tak byl vidět celkem zajímavý florbal. Dorostenci postupně ale navyšovali tempo a získávali převahu. Ta byla hlavně ve druhé třetině přetavena v krásné góly a tak po druhé třetině svítilo na ukazateli skóre 7:2. Ve třetí třetině přidali naši hráči ještě dva góly a celkový stav 9:2 byl jasným ukazatelem poměru sil na hřišti. Hattrickem se v tomto zápase blýskl Jakub Štván. Celý tým odehrál skvělý zápas a po zásluze získal další body.

SESTAVA:Tvrdík – Trojáček Lukáš, Kotrba, Prokop, Schorník, Pištěk,Hejný – Šobek,Štván,Kolář – Trojáček Jakub, Dolejš, Sláma