8:5 FBC Došwich strži modři vs FBC Sokol Písek fialový

V druhém nedělním klání narazili naši hráči na těžšího soupeře. Protivníkem jim totiž byl FBC Sokol Písek fialový, který aktuálně okupuje 5. místo tabulky. Celé utkání se odehrálo ve vysokém tempu, každá třetina byla vyrovnána nejen herně, ale i na skóre. Díky bojovnosti a touze se nakonec vítězství k naší radosti přiklonilo na naší stranu a Došwiháci si připsali další tři body do tabulky ,kterými potvrdili 2. místo  v tabulce a zajistili si místo na kvalifikaci o MČR!

Komentář trenéra Michala Trojáčka: ,,Všechny hráče chválím za odvedený výkon a pochopení nacvičeného systému hry, který jsme si zvolili a musím říci, že vše zvládli na jedničku. Tímto výkonem jsme si zajistili 2.místo v tabulce v Jihočeské lize a kvalifikační boje o postup na MČR, což je pro nás velký úspěch a zároveň odměna. “

Sestava: Hejný- Habart, Šobek, Kakosová, Trojáček, Dolejš, Hejhal, Schorník, Sláma, Čunát, Baťala, Vácha

online přenos na webu český florbal

8 - 5
Celkový čas

11:2 FBC Došwich strži modři vs FBC Sokol Písek bílý

Tuto neděli 24.3. sehráli starší žáci modří poslední dva zápasy v základní části Jihočeské ligy. V Dačicích se utkali se s oběma družstvy Písku.

Do prvních bojů náš tým nastoupil proti FBC Sokol Písek bílý, který je na posledním místě v tabulce. Začátek zápasu se jevil výborně pro naše barvy, jelikož po první periodě svítil na ukazateli stav 4:0 pro naše barvy. V druhé třetině nám trvalo  déle najít cestu ke skórování přes dobrou obranu soupeře. V dalším pokračování zápasu už naši opět přebrali iniciativu a s přehledem si došli pro vítězství 11:2!

Sestava: Habart – Hejný, Šobek, Kakosová, Trojáček, Dolejš, Hejhal, Schorník, Sláma, Čunát, Baťala, Vácha

online na českém florbale

11 - 2
Celkový čas

10:5 FBC Došwich strži modři vs 1. FbK Tábor

V druhém zápase čekal naše hráče aktuálně čtvrtý tým tabulky Tábor. Naši hráči měli hráčům od Jordánu co vracet, jelikož minule táborští naše hráči jednoznačně přehráli. Naši hráči byli od začátku zápasu aktivnějším týmem a v průběhu zápasu zvětšovali převahu z které pramenili několik povedených akcí. Naši hráči nakonec utkání dovedli do vítězného konce v poměru v 10:5 a pojistili si 2. místo tabulky!

Sestava: Adam Hejný – Šobek Vít, Patrik Novotný, Jakub Trojáček, Daniel Dolejš, Jan Hejhal, Martin Schorník, Matěj Habart, Pavel Pištěk, Karel Čunát, Hanka Kakosová

10 - 5
Celkový čas

3:11 FBC Došwich strži modři vs FBC Štíři Č. Budějovice zelení

V  neděli 25.11.2018 se naši starší žáci modří rozjeli pro body do Dačic. Tam je čekal lídr FBC Štíři České Budějovice zelení a 1.FBK Tábor.

V prvním zápase je hned čekala těžká zkouška. Soupeřem našim hráčům byl aktuálně vedoucí a suverénní tým z Českých Budějovic. Naši borci do prvního zápasu proti Štírům vlétli a dvě třetiny se hrál velmi fyzicky náročný zápas z pěknými kombinacemi na obou stranách. Po dvou třetinách byl zápas nerozhodný a cíl milevským bodovat s lídrem se vyvíjel slibně. Smůlou pro Došwiháky byla poslední třetina, kde naše hráče zradila fyzička díky menšímu počtu hráčů než soupeř a Štíři se rozstříleli k vítězství.