FBC Došwich Muži B / FBC Rytíři Český Krumlov Velešín

4 - 6
Celkový čas

Náhled

Hned první sobotu v novém roce vyjeli dorostenci B k mistrovskému utkání druhé ligy. V Kaplici je čekal tým Štíři Č.Budějovice B. Milevští borci odjížděli s jasným cílem vyhrát a tím se propracovat na třetí místo tabulky. Od začátku zápasu byla vidět chuť a touha po vítězství. Kluci nastoupili ve vysokém tempu a svého soupeře přehrávali od první minuty. Na první gól se čekalo do třetí minuty. Od tohoto momentu se pak už se dařilo po hezkých kombinacích přidávat další branky. První třetina skončila jasně 5:1. I ve druhé třetině pokračovali dorostenci v nastaveném módu a předváděli pěknou kombinační hru , která končila krásnými góly. Soupeř nezachytil tempo a prakticky jen přihlížel co milevští ještě vymyslí. Až třetí třetina byla vyrovnaná. Milevští trošku polevili a budějovičtí se začali dostávat do více šancí. Došwiháci si ,ale jednoznačný zápas pohlídali a dovedli ho do zaslouženého vítězného konce. Celkový stav 10:2 byl důkazem poměru sil na hřišti. SESTAVA: Šimák – Krtek,Pištěk,Kopáček,Novotný,Hejný, Tupý,Kotrbáček,Chajdrna,Trojáček,Dolejš, Sláma