02 Junioři B

Junioři B

Soutěž: 2. liga juniorů – skupina 5

Sezona: 2021 – 2022

Junioři B si z Tábora odvezli plný počet bodů

V sobotu 26. března vyjela rezerva juniorů k dalšímu dvojzápasu. Tentokrát do nedaleké nové sportovní haly v Táboře. Nutno říci, že do Tábora vyjela sestava velmi poslepovaná, jelikož nastoupilo do pole pouhých osm hráčů, z toho valná většina výpomoc z hlavního týmu juniorů nebo dorostenců.

Junioři B si odvezli z Českých Budějovic plný počet bodů

Uplynulou sobotu vyrazili k dalším ligovým zápasům do Českých Budějovic junioři B. Na Došwiháky čekala rezerva českobudějovických Štírů a Tábor, tedy dva týmy pohybujcících se v tabulce okolo nich. Sobotní den se Došwihákům podařil na jedničku, oba duely zvládli a poskočili v tabulce výše.

Junioři B potrápili favority, na body ale nedosáhli

V sobotu 16. 10. vyrazila ke svému druhému dvojzápasu v sezoně naše rezerva juniorů. Došwiháky čekaly duely v nedalekém Sezimově Ústí, kde vyzvali dva favority soutěže – Jindřichův Hradec a Soběslav.

Junioři na Prague Games nenašli v základní hrací době přemožitele

Junioři Došwihu Milevsko vyrazili ve středu brzo ráno na svůj první test před novou sezonou do Prahy na největší mládežnický turnaj – Prague Games. V základní skupině na ně čekali soupeři ze třech různých národností – slovenský tým Snipers Bratislava, český Rožnov pod Radhoštěm a švédské Tyreső Trollbäcken. Jako první se ve středu odpoledne střetli se […]

KategorieMuži A
Junioři
TrenéřiDolejš
Plocha

Hrůza
Pondělí1. ZŠ
17:00-18:30
ÚterýSH
19:30-21:00
Středa
Čtvrtek
PátekSH
20:30-22:00