Muži A    –   Jihočeská liga mužů

Počet týmů v soutěži:  11 družstev       ¦       Soutěž:  dlouhodobá       ¦       Hrací čas:  3 x 15 minut       ¦       Rozměry hřiště:  40 x 20 m

4:4 FBC Došwich Muži A vs FBC Štíři Č. Budějovice C

V druhém sobotní utkání narazili Došwiháci na lídra z Českých Budějovic. I přes výborný vstup do utkání, kdy naši borci vedli o tři branky se našim hráčům podařilo pouze remizovat.

4:5 FBC Došwich Muži A vs 1. FbK Tábor B

V sobotu 17.11. odjeli muži A na své další zápasy do Jindřichova Hradce. V prvním zápase narazili na rezervu nedalekého Tábora. Došwihákům se povedl vstup do utkání, ale postupem času přebíral iniciativu Tábor, který odskočil na rozdíl tří branek. I přes závěrečný tlak se milevským vyrovnat nepodařilo.

0:4 FBC Došwich Muži A vs FBC Český Krumlov Velešín

V druhém nedělním zápase narazili muži na Český Krumlov. Od začátku utkání byl Krumlov více na balonku, což způsobily hlavně inviduální rozdíly mezi hráči. Krumlovští nakonec dokráčeli k pohodovému vítězství 4:0.

6:6 FBC Došwich Muži A vs TJ Šumavan Vimperk

V neděli 4.11. odcestovali muži A na další turnaj Jihočeské ligy do Kaplice. Prvním soupeřem jim byl Vimperk. Došwiháci vstoupili do zápasu velmi dobře a po první třetině vedli o dvě branky. Po té, ale přišla špatná druhá třetina, ve které Vimperk překlopil vedení na svoji stranu. V poslední třetině se podařil milevským obrat, který ale neskončil tři body, jelikož Vimperk minutu před koncem srovnal.

6:2 FBC Došwich Muži A vs FBC Sokol Písek B

V druhém sobotním utkání nastoupili muži proti béčku FBC Sokol Písek. Od začátku bylo utkání jednoznačné. Domácí předváděli koncentrovaný výkon podpořený krásnými akcemi a zaslouženě zvítězili 6:2.

6:7 FBC Došwich Muži A vs FBC Spartak Kaplice

V sobotu 20.10. hostili muži A v Jihočeské lize prvním zápase tým FBC Spartak Kaplice. Zápas nabídl velkou přestřelku, ze které nakonec vyšli úspěšně hosté, kterým se povedl velký obrat v posledních minutách a zvítězili.