NÁBOR

Chceš se stát naším členem, máš rád/a sport a chceš být součástí dynamicky se rozvíjejícího milevského klubu? Nábory probíhají po celou sezonu a můžeš přijít každé úterý v 16:00 do sportovní haly nebo si dle rozpisu tréninků vyhledej svojí kategorii a navštiv rovnou Tvůj trénink. Pro první informace nás kontaktuj přes manažera oddílu nebo kteréhokoliv trenéra (kontakty zde) či emailem info@doswich.cz.

Co je důležité mít s sebou?

Sportovní obuv a oblečení. Pokud nemáš florbalku, rádi Ti ji zapůjčíme. Na tréninku dané kategorie se můžeš přijít kdykoliv podívat a případně náš krásný sport rovnou vyzkoušet. Všechny tréninky jsou volně přístupné.

KATEGORIE VĚK
Přípravka 8 a mladší
Elévové 9-10
Mladší žáci 11-12
Starší žáci 13-14
Dorostenci 15-16
Junioři 17-18
Muži 19 a starší
KATEGORIE VĚK
Přípravka 8 a mladší
Elévky 9-10
Mladší žákyně 11-12
Starší žákyně 13-14

PRO NOVÉHO ČLENA

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU
Pakliže proběhla domluva s hlavním trenérem kategorie, prosíme Tě o vyplnění přiložených přihlášek. Řádně vyplněné a oskenované dokumenty odešlete elektronicky na email info@doswich.cz (do předmětu uveďte: Přihláška člena).

ČLENSKÁ SEKCE
Po zaevidování a zpracování přihlášky Ti bude vytvořen účet v členské sekci. Pro vstup Ti bude zaslán email s pokyny pro úvodní registraci. Vstup do členské sekce je zde.