07 Přípravka

Přípravka

Soutěž: Jihočeská liga přípravek

Sezona: 2021 – 2022

Víkendový souhrn: přípravka a mladší žáci rozdávali gólovou radost

Vánoce se kvapem blíží. Ještě než všichni usednou ke štědrovečernímu stromku a rozdají si dárky, tak bylo potřeba dohrát poslední hrací víkend roku 2022. Ve hře bylo v došwiháckých barvách hned pět kategorií a byl to pro kub velmi vydařený víkend! PŘÍPRAVKA Do nedalekého Písku zajížděla v sobotu přípravka. Naši nejmenší narazili v okresním městě […]

Oba týmy přípravek zazářily v Písku

V sobotu 5. 2. vyrazili ke svému dalšímu turnaji oba týmy přípravek. Oba dva celky shodně zamířily do nedalekého Písku, kde postupně vyzvaly družstva domácího Písku, Strakonic a Jindřichova Hradce.

Týmy přípravek ovládly turnaj v Písku

V sobotu 18. 12. vyrazili naši nejmenší k poslednímu turnaji tohoto roku do Písku. Ve městě u řeky Otavy čekaly na oba týmy příprake soupeři z Písku, Strakonic a Katovic.

Přípravka opět zaválela! V Jindřichově Hradci nenašla přemožitele

V neděli 21.11. vyrazila ke svému dalšímu turnaji přípravka. Naši nejmenší pod vedením Pavla Kothery zamířili do Jindřichova Hradce, kde chtěli potvrdit vzrůstající výkonnost. Což se také stalo!

Oba týmy přípravek ovládly své domácí turnaje

V neděli 31.10. hostila milevská sportovní hala turnaj kategorie přípravek. I přestože v této kategorii nejsou výsledky tím hlavním měřítkem, tak vítězná utkání potěší. A našim týmu se vedlo o víkendu velmi dobře!

Přípravka odstartovala sezonu v Písku

O uplynulém víkendu odstartovala nový ročník také přípravka. Naši nejmenší se vydali v sobotu do nedalekého Písku, kde na ně čekaly tři týmy domácího klubu.

Pavel Kothera: „Je skvělé vidět, jak se děti baví sportem. “

Pandemie koronaviru ukončila předčasně sezonu také přípravce, kterou čekaly ještě další dva ligové turnaje a milevský Dragon cup. I přesto naši nejmenší v letošní sezoně odehráli osm turnajů, ve kterých sbírali cenné zkušenosti a především se florbalem bavili. Ke shrnutí sezony jsme si pozvali hlavního trenéra Pavla Kotheru. Sezóna byla ukončena o něco dříve. Jaký […]

KategoriePřípravkamini přípravka, nábor
TrenéřiKothera
Prokop
M. Palus
S. Dvořák
Dolejš
J. Mrzena
Pondělí
ÚterýSH-venkovní hřiště
16:00-17:30
SH-venkovní hřiště
16:00-17:30
Středa1. ZŠ
16:00-17:30
Čtvrtek
Pátek1. ZŠ
16:30-18:00