01 Muži A

Muži A

Soutěž: NÁRODNÍ liga – západ

Sezona: 2023 – 2024

Jdeme správným směrem, diváci byli šestým hráčem, říká prezident klubu Lukáš Dolejš

Florbal je jeho dennodenní náplní. Lukáš Dolejš i v uplynulé sezoně působil hned u tří kategorií. Jako prezident klubu se navíc podílel i na výrazných změnách klubu a výrazně se zapojoval i do struktur Českého florbalu. Našlapanou sezonu jsme s výraznou tváří našeho klubu probrali v obsáhlém rozhovoru. Luky, jako první se pojďme zastavit u […]

Třetí zápas play-off Národní ligy nebude doma, proč?

Milevský florbal zažívá svá nejlepší léta. Na historický úspěch v podobě postupu do Národní ligy navázalo áčko letos hned ve své premiérové sezoně ve třetí nejvyšší soutěži postupem mezi nejlepší osmičku. Do čtvrtfinále se proti Došwihákům utkávají Panthers Praha. Favorizovaní Pražané drží po úvodním víkendu postupový matchball. Navíc Došwiháci musí odehrát třetí utkání série v azylu v Písku. Proč je tomu tak?

Drama v závěru? Jinak to neumíme, ohlíží se za základní částí Marek Jiřík

U kormidla mužského áčka je třetí sezonu. Během té doby stihl postoupit s milevským celkem do Národní ligy, kde hned v premiérové sezoně dovedl tým do play-off. Teď před družinou Marka Jiříka stojí velká čtvrtfinálová výzva v podobě Panthers Praha. Jak hodnotí milevský kouč základní část a co očekává od blížící se čtvrtfinálové série? Máro, […]

Áčko vyzve ve čtvrtfinále Panthers Praha!

Bylo to drama, ale vyšlo to! Dramatický závěr základní části má áčko za sebou. Došwiháci dokázali napjatý boj o vyřazovací fáze zvládnout, svého okresního rivala z Písku poslali do bojů o záchranu a sami si zahrají hned v premiérové sezoně play-off Národní ligy! Do čtvrtfinále si milevský celek vybrali pražstí Panthers, čtvrtfinálová série začíná již o posledním únorovém víkendu!

Muži zakončí základní část na hřišti Jaroměře!

Uteklo to jako voda. V sobotu 17. února totiž vycestuje mužské áčko k poslednímu kolu základní části Národní ligy. Jedenadvacet kol je za námi, zbývá dopsat poslední kapitolu, která bude pro áčko velmi důležitá. Úvodní buly zápasu padne v 19 hodin!

Naposledy v základní části doma! Áčko hostí Kobylisy!

Národní liga vrcholí na plné obrátky! Pouhá dvě kola již pouze zbývají do konce základní části. Milevské áčko je v přímém souboji o postup do play-off a potřebuje každičký bod. Po vítězném derby čeká na Došwiháky druhé domácí klání v řadě, do Milevska dojede dobře známý soupeř z Kobylis. Sobotní bitva vypukne ve sportovní hale v 19 hodin!

Áčko přetlačilo Písek v prodloužení a opět vládne okresu!

Svátek jihočeského florbalu viděla první únorovou sobotu zcela zaplněná milevská sportovní hala. Tam se totiž střetli dva odvěcí okresní rivalové, momentálně však i tabulkoví konkurenti v boji o play off, domácí Došwiháci a hosté z Písku. Pro oba týmy se jednalo o jeden z nejdůležitějších zápasů sezony, protože jak už bylo zmíněno, v osudí je stále osmá pozice, zaručující postup do vyřazovacích bojů Národní ligy.

Áčko v okresním derby přivítá Písek!

Velké jihočeské derby v rámci celostátních soutěží je tu! V sobotu 3.2. v milevské sportovní hale čeká na mužské áčko dobře známý rival z Písku. Utkání dvou týmů bojujících o play-off odstartuje v 19 hodin! Buďte u toho! O soupeři Písečtí jsou stejně jako Došwiháci nováčkem Národní ligy. Tým od Otavy se netajil v posledních letech […]

Základní část vrcholí! Áčko v neděli míří do Králova Dvora!

Národní liga se blíží do svého finiše, už pouhé čtyři kola zbývají do uzavření dlouhodobé části. Došwiháci se aktuálně nacházejí na poslední příčce zaručují play-off, tudíž je čeká ještě velký boj. Další překážka na cestě k vytouženému cíli čeká v Králově Dvoře, kde se Milevští v neděli představí od 18 hodin.

Těžká prověrka pro áčko, do Milevska dorazí plzeňská Slavie

Podruhé v novém roce se Národní liga vrací do Milevska. V sobotu 20. ledna bude k vidění v milevské sportovní hale další pokračování třetí nejvyšší soutěže, ve kterém Došwiháky čeká těžká štace. Na jih Čech totiž dorazí aktuálně druhý celek tabulky Slavia Plzeň! Začínáme tradičně v 19 hodin!

Muži zabojují o další body v Blansku!

Další dlouhý výjezd a první roku 2024 čeká v sobotu na mužské áčko. Došwiháci po úspěšném domácím klání s Troopers tentokráte vyrazí na horkou půdu Blanska, které se v tabulce nachází pouze bod za nimi. Úvodní buly duelu padne na jihu Moravy v 19 hodin.

Áčko v prvním klání nového roku přivítá Troopers

Národní liga je zpět! Po vánoční minipauze se opět mužské áčko vrací zpátky do zápasového kolotoče. V neděli 7. ledna Došwiháci v rámci našlapaného programu v milevské sportovní hale vyzvou silné Troopers! Úvodní buly zápasu je naplánováno netradičně na 14 hodin! O SOUPEŘI Troopers jsou v západní skupině Národní ligy de facto také nováček. Brněnský […]

Áčko zakončí rok 2023 v Náchodě!

V neděli 17. prosince se s veleúspěšným rokem 2023 rozloučí mužské áčko. Došwiháci během stále ještě probíhajícího kalendářního roku oslavili historický postup do Národní ligy. V ní vyrazí Milevští zabojovat o další body do dalekého Náchoda.

Ve Vánočním utkání přivítá áčko Benešov!

Uběhlo to jako voda. Již v sobotu se naposledy roku 2023 představí na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháci budou chtít zapomenout na nepovedení období a po čtyřech hracích týdnech opět zvítězit, v cestě jim bude stát Benešov. Úvodní buly zápasu padne v 19 hodin!

Muži chtějí přerušit sérii proher, v cestě stojí Pelhřimov

V sobotu 2. prosince je pro mužské áčko na programu už 13. kolo Národní ligy. Došwiháci vyrazí na Vysočinu, kde vyzvou Pelhřimov. Úvodní buly ve městě rekordů padne v 19 hodin.

Áčko v rámci Movember utkání hostí lídra!

Po dvou týdnech venkovních duelů se konečně zpátky na domácí palubovce představí mužské áčko! Došwiháky v sobotu nečeká rozhodně nic lehkého, na jih Čech totiž dorazí dosavadní lídr tabulky Panthers Praha! Úvodní buly zápasu je na programu v 19 hodin.

Derby je tu! Došwich míří do Písku!

Jihočeské derby je tu! Na očekávaný souboj v rámci Národní ligy dojde již tuto neděli u Otavy. Došwiháci v zádech se třemi výhrami vyzvou na hřišti soupeře výsledkově se trápícího okresního rivala. Úvodní buly duelu bude vhození v písecké obloukovce v 18:00!

Muži přivítají tradičního účastníka Národní ligy z Králova Dvora

Už na deváté pokračování Národní ligy dojde o první listopadovém víkendu. Mužské áčko v zády se dvěma výhrami v řadě se netradičně v neděli opět představí před svými fanoušky na domácím hřišti. V 18 hodin dojde na úvodní buly v souboji s tradičním účastníkem Národní ligy, přijede Králův Dvůr!

Cenná výhra! Áčko obralo favorita!

Na svátečním den, tedy v sobotu 28.10., vyrazilo do Plzně mužské áčko. Došwiháci po vítězství s Blanskem měli před sebou velkou výzvu v podobě plzeňské Slavie, která patří k největším favoritům soutěže. Milevští však sebevědomě avizovali, že na západ Čech jedou bodovat.

Muži míří do Plzně, vyzvou tamní Slavii!

Program Národní ligy pokračuje v rychlém tempu. Mužské áčko po výhře nad Blanskem tentokráte vyrazí na půdu soupeře. Svěřenci trenéra Marka Jiříka v sobotu vyzvou plzeňskou Slavii. Úvodní buly duelu na západu Čech padne v 18:00.

Áčko přetlačilo Blansko a před parádní kulisou slaví tři body!

V sobotu 21. října se počtvrté v sezoně představilo na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháci přivítali v rámci 7. kola Národní ligy dalšího nováček soutěže Atlas Blansko a utkání slibovalo velmi zajímavou podívanou.

Áčko opět doma! V souboji nováčků vyzve Blansko

V sobotu 21. října se opět představí na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháci po nezdaru na hřišti Troopers by opět rádi slavili zisk bodů, nečeká je však vůbec nic lehkého. Do Milevska totiž dorazí nováček z Blanska, který se ale od začátku sezony pohybuje v horních patrech tabulky! Utkání ve sportovní hale odstartuje v 19 […]

Áčko čeká brněnská výzva, postaví se do cesty Troopers!

Třetí venkovní cesta a zatím ta nejdelší čeká v neděli na mužské áčko. Došwiháci posilněni třema výhrami v řadě vyrazí do Blučiny nedaleko Brna, kde vyzvou Troopers. Souboj s druhým celkem aktuální tabulky odstartuje v 17 hodin!

Drama s vítězným koncem! Áčko přetlačilo Náchod

Třetí domácí klání čekalo o uplynulém víkendu na mužské áčko. Došwiháci šli do zápasu s Náchodem se dvěma výhrami v řadě a jednoznačně chtěli přidat další zářez na svoji pažbu. Čekal je však silný soupeř, který se před zápasem nacházel na druhém místě v tabulce!

Do Milevska dorazí silný Náchod, přidá áčko třetí výhru v řadě?

Čtrnáct dní uteklo jako voda, což značí jediné, mužské áčko se opět představí na domácí palubovce. Došwiháci v sobotu 7. října přivítají ve své hale aktuálně druhý tým tabulky z Náchoda. Úvodní buly sobotní vzájemné bitvy bude vhozeno v 19 hodin!

Áčko slaví podruhé v řadě, tentokráte přemohlo Benešov!

První říjnový den se nesl ve znamení pokračování Národní ligy z pohledu milevského áčka. Došwiháci v rámci 4. kola vyrazili do Bystřice, kde vyzvali dlouholetého účastníka třetí nejvyšší soutěže z Benešova. Do středočeského města vyrazili Milevští s cílem vybojovat druhou výhru v řadě! Došwiháci vstoupili do zápasu aktivně, svého soupeře vysoko napadali, což jim vyneslo […]

Áčko zabojuje o další body s Benešovem!

Program Národní ligy nezastavuje. Mužské áčko o uplynulém víkendu uzmulo první ligové body s Pelhřimovem, o ty další vyrazí Došwiháci zabojovat v neděli do Bystřice, kde vyzvou domácí Benešov!

První výhra v Národní lize! Áčko přetlačilo Pelhřimov

V neděli 24. září se podruhé v sezoně představilo na domácí palubovce mužské áčko. Svěřenci trenéra Marka Jiříka přivítali Pelhřimov a cíl byl jasný, tedy zisk prvních bodů v Národní lize! Utkání začalo opatrně z obou stran. V desáté minutě měli hosté k dispozici přesilovou hru, která se dokonce na patnáct sekund i zdvojnásobila. Téměř […]

Áčko podruhé doma, tentokráte dorazí Pelhřimov!

Druhé domácí utkání čeká mužské áčko. Došwiháci po bodově neúspěšných úvodních dvou kolech by rádi zapsali úvodní body v Národní lize, v cestě stojí zkušený tým Pelhřimova. Úvodní buly zápasu padne netradičně v neděli v 17 hodin!

Áčko potrápilo silné Panthers, na body však nedosáhlo

V sobotu 16. září čekal mužské áčko první výjezd sezony. Došwiháci zamířili do Rudné u Prahy, kde vyzvali Panthers Praha, tedy jednoho z favoritů Národní ligy. Milevští však nevyrazili bojácní, chtěli se naopak porvat o první body v sezoně.

První venkovní výjezd, áčko čekají Panthers Praha!

Národní liga se rozjela o uplynulém víkendu naplo. Došwiháci po úvodní nezdaru s Jaroměří vyráží bojovat o první ligové body do Prahy, kde je však nečeká jednoduchá výzva. V sobotu od 19:30 totiž Milevští vyzvou jednoho z favoritů soutěže Panthers Praha!

Start do Národní ligy nevyšel, Došwich těsně padnul s Jaroměří

V sobotu to odstartovalo! V podvečer 9. září vstoupili Došwiháci do historicky první sezony v Národní lize. Milevští vyzvali v úvodním kole známého soupeře z Jaroměře, se kterým se o týden dříve utkali v rámci Poháru Českého florbalu.

Národka je tu! Áčko hostí Jaroměř

Dlouho očekávaný start Národní ligy je tu! Milevské áčko již v sobotu 9. září přivítá na své domácí palubovce soupeře z Jaroměře! Úvodní buly historicky prvního zápasu našeho klubu ve třetí nejvyšší soutěži padne v 19 hodin!

V Národce už nenarazíme na slabého soupeře, říká před startem Marek Jiřík

Již třetí sezonu začíná na střídačce mužského áčka Marek Jiřík. Pod jeho vedením mužské áčko postupně zlepšovalo své výsledky a výkony. Vše vygradovalo postupem do Národní ligy, na jejímž prahu Došwiháci stojí. Jak je tým připraven na sezonu, a co od ní milevský kouč očekává?

Generálka na ligu výsledkově nevyšla, áčko v poháru končí

V neděli 3. září se poprvé v nové sezoně na domácí palubovce představilo mužské áčko. Došwiháci v rámci 3. kola Poháru Českého florbalu vyzvali před domácími diváky Jaroměř.

NOVINKA! Zavádíme sezónní permanentky. Jaké výhody přináší?

Nezadržitelně se blíží nová ligová sezona mužského áčka, historická sezona v podobě první klubové účasti v Národní lize. Všichni pracují na tom, aby sezona byla úspěšná. Hráči makají na palubovce a klub se snaží stále zlepšovat možnosti pro své skvělé fanoušky. Po změně klubové identity přicházíme s další novinkou, kterou jsou permanentní vstupenky na zápasy mužského áčka. Jaké výhody přináší?

Áčko urvalo v Klatovech postup do třetího pohárového kola

V neděli 27. srpna vyrazilo mužské áčko k pokračování Poháru Českého florbalu do Klatov, kde vyzvali místního nováčka Divize v rámci druhého kola. Došwiháci byli v zápase favoritem, avšak na západě Čech je nečekalo proti ambicióznímu celku nic jednoduchého.

Áčko čeká druhé kolo poháru, míří do Klatov

Sezona se rozjela ve velkém tempu. Áčko po Czech Open a prvním kole Poháru Českého florbalu čeká v neděli další pohárové klání. V rámci druhého kola vyrazí Došwiháci do Klatov. Úvodní buly je v plánu v 18 hodin. O SOUPEŘI Klatovy jsou tradičním celkem, který ale v posledních letech působil na regionální úrovni. V Klatovech […]

Muži A řádili o víkendu v Chýnově

Novou pohárovou sezonu odstartovalo o víkendu mužské áčko. Došwiháci odcestovali k zápasům 1. kolo Poháru Českého florbalu do nedalekého Chýnova, kde během soboty a neděle svedli bitvy se čtyřmi protivníky.

Mužské áčko čeká start sezony v podobě 1. kola Poháru Českého florbalu

O předposledním srpnovém víkendu se do nové oficiální sezony vrhne mužské áčko. Došwiháky čeká tradičně 1. kolo Poháru Českého florbalu, které se tento rok odehraje v Chýnově a Došwiháci poměří síly s Vimperkem, Pelhřimovem, Světlou nad Sázavou a Meťákem České Budějovice.

Došwiháci si odvezli z Czech Open bronzové medaile!

K velké prověrce před novým ročníkem Národní ligy vyrazili Došwiháci do Prahy, kde je od čtvrtka čekal jeden z největších turnajů na světě, Czech Open. Milevští se účastnili kategorie OPEN, které se včetně milevského celku účastnilo 90 celků.

Mužské áčko míří na Czech Open!

Mužský A-tým je od startu června v plné přípravě na novou sezonu v Národní lize. Došwiháci mají za sebou intenzivní venkovní tréninky a vše začínají ladit ke startu nové sezony. První větší prověrka celek Marka Jiříka čeká v Praze, kam ve čtvrtek vyrazí na největší turnaj u nás, Czech Open.

Došwiháci zvládli své domácí zápasy a ujímají se vedení v sérii!

Nabitý program play-off Divize nepolevuje. Po postupu přes Kralupy nad Vltavou vyzvali Došwiháci o uplynulém víkendu v úvodních duelech 2. kola pražské Kobylisy. Domácí šli do zápasu s jasným cílem, využít naplno domácího prostředí. Náročná série s Kralupami si přinesla své oběti. Bohužel díky zranění vypadli trenéru Marku Jiříkovi ze sestavy další dva hráči, pro […]

Play-off pokračuje! Áčko čekají silné Kobylisy!

Není moc času nazbyt. Celý milevský florbal prožil ve středu historický večer. Mužské áčko dokázalo v pátém zápase 1. kola play-off otočit duel s Kralupami a zajistilo si postup do další fáze. Ta startuje už o tomto víkendu a soupeřem Došwihákům budou pražské Kobylisy!

Po duelech na milevské palubovce je stav série srovnán

O uplynulém víkendu vstoupilo mužské áčko do vyřazovacích bojů. V očekávané sérii Došwiháci měří síly s Kralupami nad Vltavou, které vyzvali jako první na domácí palubovce.

Áčko vyzve v prvním kole play-off Kralupy

Play-off je tu! Nejočekávanější část sezony je na svém začátku. Mužské áčko si díky povedené základní části vybojovalo účast ve vyřazovacích bojích, ve kterých zabojuje o postup do Národní ligy. Jako prvním soupeř se jim do cesty postavily Kralupy nad Vltavou. Série na tři vítězná utkání startuje již tuto sobotu na milevské půdě!

Áčko si domácím vítězstvím nad Patnhers zajistilo prvenství v základní části

V sobotu 11. února se naposledy v základní části představili na domácí palubovce muži A. Došwiháci tentokráte přivítali v domácí hale rezervu pražských Panthers, která během sezony potrápila nejednoho favorita. V sobotu podvečer tak milevský celek nečekala lehká šichta. Že nepůjde o jednoduché utkání naznačil hned úvod duelu, který byl vyrovnaný. Panthers ukázali svojí sílu […]

Naposledy v základní části doma, áčko hostí rezervu Panthers

Poslední domácí šichta základní části Divize B čeká v sobotu na mužské áčko. Do Milevska zavítá tentokráte nevyzpytatelná rezerva Panthers Praha. Došwiháci drží dvě kola před koncem dvoubodový náskok na čele, sobotní utkání tak bude pro milevské velmi důležité. Úvodní buly zápasu padne v 18:00.

Zpět na vítěznou vlnu, Došwich doma nedopustil překvapení

Poslední lednovou sobotu se podruhé v novém roce představili na domácí palubovce muži A. Došwiháci od 18 hodin hostili rezervu plzeňské Slavie a měli před sebou jasné cíle, potvrdit roli favorita a vrátit se zpět na vítěznou vlnu.

Další západočeský celek míří do Milevska, Došwich hostí rezervu plzeňské Slavie

V sobotu 28. ledna čeká další domácí duel mužské áčko. Došwiháci po pražském nezdaru se chtějí opět vrátit na vítěznou vlnu. Rozhodně je však nečeká nic jednoduchého. Po Rokycanech dorazí v prvním měsíci nového roku další západočeský soupeř, tentokráte nepříjemná rezerva plzeňské Slavie. Úvodní buly padne v 18 hodin.

Muži A vyzvou v Praze silné Wizards

Další těžká venkovní šichta čeká v sobotu na mužské áčko. Došwiháci vyrazít 21. ledna do hlavní metropole České republiky, konkrétně do Kunratic, kde vyzvou aktuálně druhý tým tabulky Wizards DDM SO Praha 10. Úvodní buly zápasu padne ve 20 hodin.

Mužské áčko naplnilo roli favorita a přehrálo doma Rokycany

V sobotu 14. ledna se poprvé v novém roce ukázalo na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháci vyzvali v rámci dalšího divizního kola Rokycany, které neprožívají ideální ročník a krčí se na posledním místě tabulky. Cíl byl jednoznačný, prodloužit vítěznou šňůru.

Poprvé v novém roce doma, muži A hostí Rokycany

V sobotu 14. ledna se poprvé v novém roce ukáže na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháci přivítají aktuálně poslední celek z Rokycan. Milevští posilněni výhrou na hřišti rivala z Písku nebudou chtít nechat náhodě a zapsat proti západočeskému celku další výhru na svoji pažbu. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin.

Mužské áčko obrátilo vývoj v Písku a opět ovládlo okresní derby

V neděli 8. ledna vstoupilo do roku 2023 i mužské áčko, které čekala nemalá výzva. Došwiháci totiž zamířili do nedalekého Písku, kde vyzvali tamní celek v rámci dalšího okresního derby. Obě mužstva před vánoční pauzou vykazovala velkou formu, a tak se čekala velká bitva o důležité body.

Těžký start nového roku, Došwich míří do Písku

Těžký prověrka čeká na úvod roku 2023 na mužské áčko. Došwiháci v neděli odcestují do nedalekého Písku, kde je od vyzve tamní okresní rival. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 18 hodin.

Mužské áčko zakončí rok Vánočním utkáním s Dačicemi

Vánoční utkání je tu! Mužský A-tým se vrací po čtyřzápasové odmlce zpět na domácí utkání. V sobotu 17. prosince mají Došwiháci na programu poslední utkání roku 2022. Do Milevska tentokráte zavítají Dačice. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 19:30. O SOUPEŘI Dačice zažily úspěšnější start do probíhajícího ročníku, než tomu bylo v předešlém ročníku, kdy […]

Sérii venkovních duelů zakončí muži A na hřišti Jindřichova Hradce

V neděli 11. prosince zakončí čtyřzápasovou šňůru venkovních duelů mužské áčko. Došwiháky čeká cesta do Jindřichova Hradce, kde od 18 hodin vyzvou nevyzpytatelný Slovan. O SOUPEŘI Výkony a výsledky mají Jindřichohradečtí jako na houpačce. Slovan dokáže potrápit favority, na druhou stranu však padnout v duelech, ve kterých je favorit. Jindřichův Hradec do posledních chvil trápil […]

Mužské áčko zvládlo mikulášské derby

V neděli 4. prosince čekalo již třetí venkovní utkání v řadě na mužské áčko. Došwiháci tentokrát odcestovali do Strakonic, kde narazili na tamního rivala. Domácí připravili bohatý program, při kterém hrála hlavní roli mikulášská nadílka. Na hřišti poté nadělovali Došwiháci.

Bitva rivalů, mužské áčko míří do Strakonic

O nadcházejícím víkendu nabídne divizní skupiny B již 13. kolo. Rozjeté milevské áčko čeká další těžká prověrka. Došwiháci zamíří v neděli na hřiště Strakonic. Úvodní buly zápasu bude vhozeno v 17 hodin. O SOUPEŘI Strakonic se od startu soutěže pohybují na špici tabulky. Několik kol do konce Strakoničtí vedli celou divizi, pak ale přišla domácí […]

Mužské áčko si zastřílelo v krajské metropoli

V neděli 27. listopadu rozehráli druhou polovinu základní části muži A. Došwiháci odcestovali do Českých Budějovic, kde změřili síly s rezervou Štírů.

Mužské áčko zakončí první polovinu základní části v Rudné

Sezona rychle plyne. Již tuto sobotu 19. listopadu zakončí mužské áčko první polovinu základní části. Došwiháci odcestují do Prahy, kde je přivítá od 18:30 nevyzpytatelná rezerva Panthers Praha.

Došwiháci zvládli MOVEMBER MATCH a upevnili si vedoucí pozici

Na velký souboj došlo v sobotu 12. listopadu v milevské sportovní hale. Mužské áčko vyzvalo v přímém souboji o první místo tabulky plzeňské Gorily, které na Došwiháky ztrácely před vzájemným duelem pouhé dva body.

V rámci zápasu Movember míří do Milevska silné Gorily!

V sobotu 12. 11. bude k vidění v milevské sportovní hale další velká florbalová bitva. Do Milevska totiž zavítají plzeňské Gorily, tedy aktuálně druhý celek tabulky. Došwiháci jako lídr tabulky nebudou chtít svoje místo na čele přepustit soupeři, a tak se dá očekávat zajímavá podívaná. Úvodni buly je naplánováno na 20 hodin.

Plzeňská mise úspěšná, Muži A přehráli rezervu plzeňské Slavie

Mužské áčko čekal o uplynulém víkendu třetí venkovní zápas sezony. Po výhrách v Dolní Cerekvi a Rokycanech tentokráte čekala na Došwiháky cesta do západočeské metropole. V Plzni poměřili síly s rezervou tamní Slavie.

Další západočeská mise, Došwiháci míří do Plzně

Po výjezdu do Rokycan, kde Došwiháci svoji misi zvládli, tak opět po čtrnácti dnech čeká milevské cesta na západ Čech. Tentokráte Milevští vyrazí do Plzně, kde v sobotu 5. listopadu vyzvou rezervu plzeňské Slavie. Úvodní buly je v plánu v 16:45.

Došwiháci po výhře nad Wizards míří do čela Divize!

Náročný program mají za sebou v posledním týdnu muži A. Došwiháky po výhře v Rokycanech a pohárovém duelu s Libercem čekal další domácí duel. Tentokráte do Milevska zavítali pražští Wizards, kteří ještě v poslední sezoně účinkovali o soutěž výše. Milevský tým tak čekala další těžká výzva.

Další těžká zkouška pro mužské áčko, přijedou pražští Wizards

Není času nazbyt. Již v sobotu 29. 10. stojí před mužským áčkem další těžká zkouška. V rámci 8. divizního kola totiž přijede do Milevska pražský tým Wizards DDM SO Praha 10, který prozatím okupuje třetí příčku tabulky, o bod za milevským celekm. Úvodní buly zápas je v plánu v 18 hodin!

Historický zápas pro Liberec, Došwiháci však zanechali sympatický dojem

V úterý 25. října proběhl v milevské sportovní hale velký svátek. do Milevska totiž zavítal superligový Liberec, se kterým se milevské áčko utkalo v rámci 5. kola Poháru Českého florbalu.

Velkolepý zápas je tu! Do Milevska zavítá superligový Liberec!

Historická událost pro klub je tu! Mužské áčko dokázalo v probíhajícím ročníku Poháru Českého florbalu projít již čtyři kola, čímž si Došwiháci dokázali vybojovat velkou výzvu. Do Milevska totiž zavítá superligový Liberec. Pohárový duel odstartuje v 18:30 a bude ho provázet řada doprovodných činností. O SOUPEŘI Liberecký celek je dlouholetým účastníkem nejvyšší soutěže. V posledních […]

Dvouciferný počet nastřílených branek, muži A rozstříleli Rokycany

V neděli 23. října odstartovali muži A svůj náročný osmidenní zápasový blok. Jako první se do cesty postavily milevskému celku Rokycany, které před zápasem čekaly na první ligové body. Na západě Čech tak proti namotivovanému celku nečekala Došwiháky jednoduchá mise.

Mužské áčko čeká náročný týden, jako první zajíždí do Rokycan

Velký týden je před mužským áčkem. Došwiháci během osmi dnů čekají hned tři duely. Jako první zamíří Milevští v neděli do Rokycan, kde je čeká v rámci 7. kola divize tamní celek. Úvodní buly je naplánováno na 17 hodin.

Dramatické derby s Pískem rozhodli muži ve třetí třetině

Velký šlágr nabídl sobotní program divizní skupiny B. Do Milevska totiž zavítal okresní rival z Písku, který i díky výrazným předsezonním posilám patří k favoritům soutěže. Utkání dvou týmu z předních příček tabulky slibovalo zajímavou podívanou.

Okresní derby je tu! Došwiháci přivítají Písek

Popáté v sezoně se představí o nadcházejícím víkendu na domácí palubovce mužské áčko. Došwiháky tentokráte v sobotu 15. 10. čeká nemalá výzva. Do Milevska totiž zavítá v rámci okresního derby ambiciózní Písek. Úvodní buly zápasu je naplánováno netradičně na 20:00.

První venkovní duel sezony úspěšný, muži A přehráli Dačice

V sobotu 8. 10. odcestovali ke svému prvnímu venkovnímu duelu sezony muži A. Došwiháci vyrazili do Dolní Cerekve, kde hraje své domácí duely tým Dačic. Sobotní soupeř dokázal v průběhu dosavadní sezony mimo jiné zaskočit i favorizované plzeňské Gorily, a tak na milevský tým nečekalo rozhodně nic jednoduchého.

První venkovní duel sezony, mužské áčko cestuje do Dolní Cerekve

Po čtyřech domácích duelech, ve kterých muži A dokázali vybojovat devět bodů, přichází na řadu také venkovní utkání. Došwiháci na svůj první venkovní výjezd vyráží do Dolní Cerekve, kde své domácí duely hraje tým Dačic. Úvodní buly duele padne v sobotu v 19:30.

Gólová smršť ve třetí třetině zařídila mužskému áčku další domácí výhru

Čtvrtý duel v sezoně čekal o víkendu na mužské áčko. V sobotu 1. října se zároveň Došwiháci počtvrté předvedli před domácími fanoušky. Tentokráte zavítal do města vzduchotechniky Jindřichův Hradec, tedy velmi houževnatý soupeř.

Čtvrtý zápas sezony, počtvrté doma. Muži A hostí Jindřichův Hradec

Již čtvrté divizní kolo nabídne nadcházející víkend. Milevští muži A se počtvrté v řadě představí doma. První říjnový den zavítá do Milevska Jindřichův Hradec, se kterým se Došwiháci utkali před více než měsícem v rámci Poháru Českého florbalu. Úvodní buly padne v milevské sportovní hale v 19 hodin. O SOUPEŘI Jak již bylo zmíněno, oba […]

Mužské áčko potřetí v řadě doma, přijede rival ze Strakonic

Potřetí v řadě na domácí palubovce se v sobotu 24. září představí mužské áčko. Došwiháky čeká velké derby. Do města vzduchotechniky totiž zavítají silné Strakonice. Úvodní buly duelu padne v 18 hodin.

Muži A vynulovali rezervu Štířů a zapsali další vysoké vítězství

V sobotu 17. září bylo na programu druhé divizní kolo pro mužské áčko. Došwiháci se opět představili na domácí palubovce, když přivítali rezervu českobudějovických Štírů. Milevští chtěli navázat na vysokou výhru se Soběslaví z prvního kola sezony. Došwiháci od úvodních minut na svého soupeře vlétli, diktovali tempo a tlačili se do zakončení. V úvodu duelu […]

Mužské áčko vyzve ve druhém domácím duelu rezervu Štírů

Přesně týden uplynul od zahajovacího duelu mužského áčka se Soběslaví. I tento víkend se Došwiháci ukáží na domacím hřišti. Tentokrát dorazí do města vzduchotechniky tým z krajské metropole, rezerva českobudějovických Štírů. Úvodní buly je naplánováno na 18 hodin.

Muži A postupně rozebrali Soběslav a zapsali první ligové body

V sobotu 10. září odstartovali na domácí palubovce nový divizní ročník muži A. Došwihákům přisoudil los úvodního kola do cesty nováčka soutěže Soběslav, která byla pro milevské velkou neznámou.

Mužské áčko odstartuje Divizi doma, přijede nováček

Již v sobotu 9. září se vrhnou do divizních bojů muži A. Po dlouhé pauze tak fanoušci uvidí v Milevsku mužskou celostátní soutěž, naposledy tomu bylo v posledním domácím klání uplynulé sezony s rezervou Štírů na konci února. Pauza byla dlouhá, a proto přijďte Došwiháky podpořit! Začínáme v 18 hodin!

Divize startuje! Na koho narazí muži A?

Již v sobotu 10. září odstartuje nový ročník celostátní divize. Pro mužské áčko půjde již o třetí sezonu v této soutěži. Kdo na svěřence Lukáše Dolejše a Marka Jiříka čeká v sezoně? Prošel kádr změnami?

Drama s radostným koncem! Mužské áčko udolalo Písek a v poháru pokračuje

V neděli 4. září naplno pokračoval Pohár Českého florbalu 3. kolem. Nechyběli u toho ani Došwiháci, které po postupu přes Jindřichův Hradec čekala výzva v podobě ambiciózního okresního rivala z Písku. Duel byl naplanován na hřiště soupeře, úvodní hvizd zápasu zazněl v 18 hodin.

Mužské áčko si z Pelhřimova odvezlo postup do dalšího kola poháru ze druhého místa

Předposlední srpnový víkend odstartovala hlavní část nového ročníku Poháru Českého florbalu. Nechybělo u toho ani naše mužské áčko, které v rámci 1. kola zamířilo do Pelhřimova, kde během soboty a neděle bojovalo proti kvalitním soupeřům o postup do další fáze. Pohárová cesta pro milevský celek odstartovala v sobotu těsně po poledni, soupeřem svěřencům trenérské dvojice […]

Mužské áčko si odvezlo z Memoriálu Petra Adlera čtvrtou příčku

Od pátka 29. do neděle 31. července se ve Strakonicích uskutečnil desátý ročník Memoriálu Petra Adlera. Potřetí v historii u toho nechybělo mužské áčko, které během tří dnů sehrálo hned devět duelů. Turnaj tak posloužil jako první měření před nadcházejícím divizním ročníkem.

Nejlepší sezóna za dobu, co hraji florbal, ohlíží se Lukáš Trojáček

Průlomový ročník má za sebou Lukáš Trojáček. Devatenáctiletý útočník bodově táhl jako kapitán tým juniorů, který má za sebou výsledkově nejlepší ročník v nejvyšší soutěži. Zároveň se odchovanec klubu naplno zařadil mezi opory mužského áčka v Divizi, když přispěl čtyřiceti kanadskými body. Nyní však vyhlíží Lukáš novou výzvu, po přechodu na vysokou školu do Prahy […]

Adam Černý: Byla mi čest být kapitánem takového týmu

Nejmladší tým v lize, nejmladší kapitán. Odchovanec Adam Černý dostal před uplynulým ročníkem důvěru od spoluhráčů, aby přebral volné místo kapitána mužského áčka po Jakubu Mrzenovi. Adama jsme vyzpovídali v tradičním posezónním rozhovoru.

Když se k srdíčku přidá výborná parta, tak je zaděláno na úspěšnou sezonu, říká trenér juniorů a mužů Lukáš Dolejš

Již téměř čtrnáct dní polykají junioři společně s mužským áčkem tréninkové dávky v rámci letní přípravy. Je třeba se však ještě ohlédnout za sezonou uplynulou, která pro klub byla z pohledu elitních kategorií tou nejúspěšnější. Hodnocení nám nabídl trenér juniorů i mužů Lukáš Dolejš.

Velká bitva! Muži A hrají o play-up v Písku

Zápas roku čeká v neděli na milevské mužské áčko. Svěřenci trenérů Dolejše s Jiříkem v neděli vyrazí do nedalekého Písku, kde si to rozdá s místními florbalisty o postup do vyřazovacích bojů. Úvodní buly bude vhozeno v 19:30.

Muži A zvládli před parádní kulisou bitvu se Štíry

V sobotu 19. 2. měli své poslední domácí utkání základní části na programi muži A. Svěřenci trenérů Dolejše s Jiříkem hostili na palubovce rezervu českobudějovických Štírů, na kterou na konci listopadu těsně nestačili. Došwiháci měli tedy svému soupeři rozhodně co vracet.

Muži A hostí v posledním domácím zápase základní části českobudějovické Štíry

Únor se překlopil do své druhé poloviny, což značí, že vrcholí celostátní soutěže. Poslední domácí zápas má před sebou mužský A-tým, který na v sobotu přivítá rezervu českobudějovických Štírů. Úvodní buly duelu je naplánováno na 18 hodin. O SOUPEŘI Sobotní soupeř se aktuálně nachází na devátém místě tabulky se ziskem čtyřiadvaceti bodů, pouhé tři body […]

Muži A potvrdili roli favorita a zapsali čtvrtou výhru v řadě

V neděli 13. 2. vyrazili muži A k dalšímu zápasu do Českých Budějovic. V krajské metropoli vyzvali, v rámci 20. kola, desátý celek tabulky Kaplici. Došwiháci měli o motivaci jednoznačně postaráno, pokud chtěli stále pomýšlet na play-up, tak museli nedělní duel bezpodmínečně zvládnout.

Velká bitva! Došwiháci vyzvou v klíčovém souboji Strakonice

Velká zkouška čeká v sobotu na mužské áčko. Došwiháky po páteční výhře nad Pacovem čeká ještě těžší sousto. Do Milevska totiž dorazí, v rámci 19. kola divizní skupiny C, florbalisté Strakonic, který okupuje aktuálně čtvrtou příčku tabulky. Úvodní buly sobotní bitvy je naplánováno v 18 hodin.

Do Milevska zavítá Pacov. Připíšou si Milevští druhou výhru v řadě?

Těžký víkend čeká na milevské muže. Netradičně v pátek 4. 2. vyzvou v rámci dohrávky 17. kola Došwiháci Pacov, o den později na ně čekají v důležitém souboji Strakonice. Úvodní buly pátečního klání je na programu v 19:30.

Mužské áčko zvládlo přestřelku s Dačicemi a z Dolní Cerekve si odvezlo důležité tři body

Po týdenní pauze se do zápasového kolotoče divizní skupiny C vrátili v sobotu muži A. Milevské čekala cesta do Dolní Cerekve, kde svá domácí utkání hraje tým Dačic, jež opanoval z posledních šesti duelů hned pět. Došwiháky tak nečekalo rozhodně nic jednoduchého. Na první branku zápasu jsme čekali až do 13. minuty, kdy po rozpačitém […]

Mládí proti zkušenostem. Muži A vyzvou nevyzpytatelné Dačice

Po týdenní pauze opět do divizních bojů vtrhnou muži. V sobotu vyrazí svěřenci trenérů Jiříka a Dolejše do Dolní Cerekve, kde vyzvou v rámci 18. kola divizní skupiny C tým Dačic. Úvodní buly je naplánovano na 18 hodin. O SOUPEŘI Sobotní soupeř nezačal probíhající ročník ideálně a ihned se zařadil na dolní příčky tabulky. Postupem […]

Start do nového roku se vydařil na jedničku! Muži A přehráli Rokycany

V sobotu 8. 1. odstartovali rok 2022 muži A. Svěřence trenérů Dolejše a Jiříka čekalo domácí utkání s Rokycany, tedy šestým celkem divizní tabulky. Rokycanští ztráceli před sobotním vzájemným duelem na milevský celek šest bodů, šlo tedy o velmi důležité utkání. Start zápasu byl opravdu raketový. Hned po třiatřiceti sekundách šli Milevští do vedení zásluhou […]

Divize je zpět! Muži A vyzvou v důležitém klání Rokycany

Celostátní soutěže jsou zpět, to znamená jediné. Do hry se opět po vánoční pauze vracejí muži A, které čeká téměř po měsíci domácí utkání. Svěřenci trenérů Dolejše s Jiříkem vyzvou na domácí palubovce šestý celek tabulky Rokycany.

Proměna klubu? Kdybych vše vyjmenovával, jsme tu do zítra, říká Marek Čáp

Je mu teprve devatenáct let, i přesto už je dva roky neodmyslitelnou součástí mužského áčka . Řeč je o odchovanci Marku Čápovi, se kterým jsme si popovídali po povedeném podzimu.

Muži A zakončili rok 2021 důležitou výhrou na hřišti druhého celku tabulky

V sobotu 18. 12. vyrazili ke svému poslednímu utkání tohoto roku muži A do Plzně. V rámci 14. kola vyzvali svěřenci Lukáše Dolejše a Marka Jiříka druhý celek tabulky Gorily Plzeň. Milevští dorazili na utkání trochu později než obvykle, což se projevilo hned v úvodu zápasu. Soupeř na náš celek vlétl a hned po devětatřiceti […]

Poslední utkání letošního roku je tu! Mužské áčko míří na hřiště plzeňských Goril

Již tuto sobotu čeká muže A poslední letošní ligový duel. Svěřenci Lukáše Dolejše a Marka Jiříka zamíří do Plzně, kde na ně čeká velká výzva. V honbě za dalším vítězstvím jim v cestě totiž budou stát plzeňské Gorily, tedy aktuálně druhý celek tabulky.

Muži A si ve Vánočním utkání s chutí zastříleli

V sobotu 11. 12. čekalo poslední domácí utkání muže A. V rámci 13. kola zavítala do Milevska Florbalová akademie České Budějovice. Duel nesl pojmenování Vánoční utkání a náš klub si pro diváky připravil několik zajímavých činností, které utkání ještě zatraktivnili.

Vánoční utkání je tu! Muži A se naposledy letos představí na domácí palubovce

Poslední domácí utkání čeká v sobotu muže A. Svěřenci trenéra Lukáše Dolejše po dvou porážkách mají velkou motivaci vrátit se opět na vítěznou vlnu. V cestě jim bude stát českobudějovická Florbalová akademie.

Muže A čeká cesta do krajské metropole. Vyzvou českobudějovické Štíry

V neděli 28. 11. mají muži A na programu jedenácté kolo Divize, čeká je tedy poslední duel první poloviny ligové sezony. Milevské nečeká nic jednoduchého, míří totiž na palubovku rezervy českobudějovických Štírů. O SOUPEŘI Nedělnímu soupeři patří aktuálně devátá příčka tabulky. Českobudějovičtí během devíti duelů nasbírali deset bodů. Vyšlápli si na Kaplici, Florbalovou akademii Č. […]

Muži A po velké bitvě přetlačili Kaplici po nájezdech

V neděli 21.11. přišel na řadu další domácí duel milevských mužů A. Svěřenci Lukáše Dolejše tentokrát vyzvali devátý celek tabulky – Kaplici, která přijela odhodlána do Milevska bodovat. Došwiháci ale do utkání vstupovali s jasným cílem, prodloužit sérii výher na číslo šest.

Do Milevska míří Kaplice. Prodlouží Došwiháci sérii výher?

Mužský A-tým čeká v neděli již 10. kolo Divize. Milevští by rádi pokračovali ve své vítězné šnůře. Do města vzduchotechniky ale tentokrát zavítá devátý celek tabulky Kaplice. Úvodní buly souboje je naplánováno na 18 hodin.

Mužský A-tým oloupil Strakonice a vyhrál již popáté v řadě

V neděli 14. 10. vyrazili muži A k dalšímu ligovému duelu na hřiště Strakonice, které před vzájemným duelem okupovali druhou příčku tabulky. I přes několik absencí vyrazili Došwiháci namotivovaní a po sérii čtyřech výhrách i sebevědomě naladěni na to, aby potrápili domácího favorita.

Muže A čeká bitva na hřišti druhých Strakonic

Již tuto neděli čeká muže A již 9. kolo Divize. Svěřenci Lukáše Dolejše by rádi navázali na poslední čtyři duely, ze kterých vždy odcházeli jako vítězové. Tentokrát je ale čeká velmi silný soupeř, Došwiháci totiž míří na palubovku Strakonic. Začátek duelu je naplánován v 17 hodin. O SOUPEŘI Strakoničtí prožívají skvělý start do sezony. Během […]

Muži A prodloužili v utkání s Dačicemi sérii neporazitelnosti

V neděli 7.11. hostili v podvečerních hodinách muži A , v rámci osmého kola Divize, florbalisty Dačic. Došwiháci v posledním ligové duelu ztratili body na hřišti Pacova, o motivaci tedy měli postaráno.

Kolaps ve třetí třetině. Muži si odvezli z Chýnova dva body

Mužský A-tým nabuzen vítězstvím nad Jindřichovým Hradcem vyrazil k další divizní bitvě do nedalekého Chýnova, kde vyzvali svěřenci Pacovské Honzíky. Nedělní soupeř Došwiháků nezískal v dosavadní průběhu ani bod, i přesto nebylo možné tým z Pacova podceňovat. Na startu předchozí sezony zde Došwiháky sehráli velkou bitvu. Utkání začalo velmi opatrně, ani jeden z celků nechtěl […]

Muži A míří do Chýnova, vyzvou trápící se Pacov

Sérii dvou vítězných duelů v řadě drží muži A. O to třetí budou svěřenci Lukáše Dolejše bojovat v neděli v Chýnově, kde vyzvou Pacovské Honzíky. Začátek duelu je naplánován v 16 hodin.

Angažmá v Milevsku mi dodalo opět chuť do florbalu, říká Luboš Zeman

Jedním z hrdinů sobotního utkání A-týmu mužů byl bezpochyby Luboš Zeman, který svými zákroky několikrát podržel svůj tým. Jednadvacetiletý brankář přišel před probíhající sezonou z Tábora a ihned zapadl. Společně s Milošem Kahounem utvořili silné brankářské duo patřící ke špičce soutěže. Jaký má vztah se svým brankářským kolegou? Čeho by rád s milevským celkem rád […]

Muži A po velké bitvě berou dva body

V sobotu večer byla v milevské sportovní hale na programu velká florbalová bitva. Domácí Došwiháci vyzvali silný Jindřichův Hradec.

Jihočeské derby v Milevsku. Přijíždí Jindřichův Hradec

Již 6. kolo divizní skupiny C je na programu tento víkend. V sobotu v 20 hodin padne v milevské sportovní hale úvodní buly duelu mezi místní Došwihem a florbalisty z Jindřichova Hradce.

I druhé venkovní utkání úspěšné! Muži A nasázeli Rokycanům deset branek

Již páté kolo Divize čekalo v neděli na muže A. Svěřenci Lukáše Dolejše vyrazili pro další ligové body do Rokycan, kde vyzvali místní tým. Rokycanskému celku se vydařil úvod sezony, drželi dokonce dvě vítězství v řadě, tuto sérii vyrazili Milevští překazit.

První výjezd za hranice kraje. Došwiháci zajíždějí do Rokycan

V neděli čeká milevské muže A první cesta mimo hranice Jihočeského kraje. Svěřence Lukáše Dolejše čekají doma neporažené Rokycany. Došwiháci by po porážce s plzeňskými Gorilami opět zvítězili, v cestě jim bude stát aktuálně pátý celek tabulky. Úvodní buly duelu je naplánováno na 17 hodin. O SOUPEŘI Rokycanům vyšel start soutěže skvěle. Západočeši si v […]

Oslabené áčko nezvládlo domácí duel s plzeňskými Gorilami

sobotu 2.10. bylo na programu již 4. kolo celostátní Divize. Milevští v něm vyzvali na domácí palubovce dalšího favorita soutěže – Gorily Plzeň. Do zápasu vstupovali Došwiháci hned bez sedmi opor, které chyběly z různých důvodů.

Milevští vyzráli na nováčka a vezou první venkovní body

Uplynulou neděli čekalo A-tým mužů první venkovní utkání. Svěřenci Lukáše Dolejše chtěli napravit prohru s plzeňskou Slavií v duelu s nováčkem soutěže, vyzvali totiž Florbalovou akademii České Budějovice.

Došwiháky vyzve nováček Divize

Již dvě ligová utkání mají za sebou milevští. Po výborném startu s Pískem přišla porážka s favoritem soutěže. O tomto víkendu míří svěřenci Lukáše Dolejše poprvé na venkovní hřiště.

Favorit soutěže nedal mužům A žádnou šanci

Do Milevska ale tentokrát zavítal jeden z největších favoritů soutěže – FBŠ Slavia Plzeň, milevské tedy nečekalo nic jednoduchého.

Muži A rozstříleli ve 2. kole Poháru Českého florbalu Příbram

V sobotu 28. srpna vyrazili muži A na 2. kolo Poháru Českého florbalu do Dobříše, kde na ně čekalo Palermo Příbram.

Rozporuplná cesta z Linze nezkazila áčku zahraniční výjezd

K přípravnému utkání vyrazili svěřenci trenéra Lukáše Dolejše netradičně za hranice naší země, konkrétně do Linze.

Bronzový Memoriál Petra Adlera pro muže A

Na přelomu července a srpna vyrazil mužský celek milevského Došwihu ke svému prvnímu přípravnému turnaji do Strakonic. Ve městě u řeky Otavy, je čekal Memoriál Petra Adlera, kde svěřenci Lukáše Dolejše chtěli navázat na loňské čtvrté místo, ideálně laťku posunout výše.  Páteční den a zároveň i celý turnaj odstartoval soubojem s domácími Strakonicemi. Vyrovnané utkání […]

Muže A čekají o víkendu Pacovští Honzíci

Po historicky prvním domácím utkání, ve kterém naši muži A přehráli soupeře z Tábora 9:3, zajíždí tuto neděli do Chýnova. V rámci 3. kola je v místní nové hale čekají Pacovští Honzíci. O SOUPEŘI Náš nedělní soupeř v přechozí sezoně působil ve skupině D, kde se střetával s jihomoravskými celky, týmy z Vysočiny a z […]

Cesta pohárem nekončí! Muži A si vyšlápli i na Příbram!

V neděli 6.9. odjeli muži A do Hořovic k zápasu 3. kola Poháru Českého florbalu. Soupeřem jim byli Žraloci Příbram, kteří chtěli překazit úspěšné milevské tažení letošním ročníkem. Začátek zápasu se hostům vůbec nepovedl. Domácí Žraloci působili živějším dojmem a od začátku přehrávali svého soupeře. Celou první třetinu působili milevští ospalým dojmem a soupeř neaktivitu […]

Muži ve Strakonicích těsně za medailovými příčkami

O uplynulém prodlouženém víkendu vyrazili muži A do Strakonic ke svým prvním přípravným zápasům. Již 8. ročníku Memoriálu Petra Adlera se zúčastnilo kromě Došwiháků dalších sedm celků. Po pátečních skupinových soubojích následovaly sobotní boje o lepší pozici do play – off, které na všechny celky čekalo v neděli. V prvním zápase na turnaji čekaly kluky […]

Zhodnocení sezony mužů „A“ z úst hlavního trenéra.

Muži A po loňské kostrbatém postupu do Regionální ligy začali sezonu skvěle. Od začátku se drželi na špici soutěže a překvapovali svými výkony širokou veřejnost. Postupem času rostla touha a ambice a před koncem soutěže byl vyhlášen útok na postup do divize. Bohužel závěrečné boje o postup do vyšší soutěže nebyli z důvodu pandemie koronaviru […]

Muži A vyloupili Šumavu a připsali si důležitých šest bodů do tabulky!

V sobotu brzy ráno vyrazili muži A na nejdelší cestu sezony do Kašperských Hor, kde na ně čekal nejprve domácí Vimperk a poté rezerva Strakonic. V prvním zápase proti Vimperku byl k vidění v první části dost vyrovnaný florbal. Došwiháci drželi častěji míček na hokejkách a byli tvořivějším týmem, ale soupeř byl rovněž nebezpečný a […]

Muži vybojovali postup do druhého kola Poháru Českého florbalu. Přes Písek už ale neprošli 🙁

2. KOLO - 1. 9. 2019  - HALA SH MILEVSKO   Muži APísek 1.9.2019 1 - 7 Celkový čas Podrobnosti Datum Čas Liga Sezóna 1.9.2019 17:00 Pohár Českého Florbalu – 2. kolo 2019-2020 VýsledkyKlub1. tř.2. tř.3. tř.GVýsledekMuži A0011PoraženýPísek2037Vítěz Hřiště SH Milevsko J. A. Komenského 1034/37, 399 01 Milevsko, Česko 1. KOLO (24. - 25. 8) [...]

KategorieMuži A
Junioři
mini přípravka, nábor
TrenéřiDolejš
Plocha

Jiřík
Dolejš
J. Mrzena
Pondělí
ÚterýSH-venkovní hřiště
16:00-17:30
StředaSH - junioři
19:30-21:00
Čtvrtek
Pátek