4 - 3
Celkový čas

Zápis

V posledním zápase na turnaji na kluky čekal nedaleký Tábor. Proti Táboru se klukům většinou nedaří hrát kombinační hru a kluci tak přechází na nekombinační, ale spíše  individuální hru, která více vyhovuje soupeři.  První třetinu Došwiháci otevřeli  vstřelenou brankou. Tábor po šesti minutách vyrovnal, ale to by nebyli milevští, aby se do deseti vteřin nedostali opět do vedení. Poté přišlo vyloučení na milevské straně a soupeř měl přesilovou hru, která se mu podařila využit. První třetina tedy skončila nerozhodně 2:2. Do druhé třetiny kluci vlétli a přehrávali soupeře. Během chvilky se to projevilo i na skóre.  Táborským se ještě podařilo 30 vteřin do konce snížit, ale naši kluci si vítězství už  udrželi. V závěru byla hra zbytečně vyhrocená kvůli nepřiměřeným narážkám táborských trenérů na vrub rozhodčích, ale ani to soupeři už nepomohlo a milevští se tak mohli radovat i ze třetí turnajové výhry. Došwiháci si tak připsali další vítězný turnaj a stále pokračují v sezoně bez porážky!

Sestava: Hejný – Habart, Bouška, Dolejš, Trojáček, Baťala, Novotný, Čunát, Sláma, Veselý, Schorník, Vácha, Rázl, Mrázek