4 - 4
Celkový čas

Zápis

Třetí a poslední utkání nedělního dne odehráli kluci pro tradičnímu soupeři a to Písku. Hned od začátku utkání bylo zřejmé, že zápas bude z obou  stran opatrný.  Po prvním vstřeleném gólu ze strany Písku, ale všechen ostych z hráčů opadl a mohla se rozjet ta správná florbalová mela. O dvě minuty později srovnal skóre Adam Sláma. Bohužel pár vteřin před koncem první půle soupeř vstřelil gól a do šaten se šlo se skórem příznivějším pro hosty. Po zahájení druhého poločasu bylo vidět, že kluci ze sebe chtějí vydat maximum a s výsledkem rozhodně nejsou spokojení. Již ve třetí minuté druhého poločasu vstřelil vyrovnávací branku Karel Čunát. Bohužel o pár vteřin později se soupeř opět ujal vedení, po rychle sehrané akci . Opět musel náš tým modrých dotahovat jednobrankový náskok soupeře a po několika nepodařených akcích se nakonec ujal útoku Patrik Novotný, který přihrál Danielu Dolejšovi a ten bez větších problémů vstřelil výstavní gól na 3:3. Přelévaná ze strany na stranu pokračovala a opět se vedení ujali hosté. To naše kluky ještě více nakoplo a vybičovalo k posledním útokům, kde se opět parádní střelou trefil Daniel Dolejš. Tato branka byla poslední v tomto zápase a Došwiháci si z tohoto dramatického a vyrovnaného utkání odnesli bod za remízu 4:4.

•Milevsko – Písek

Sestava: Habart, Hejný, Dolejš, Trojáček, Sláma, Schorník, Prokop, Čunát, Baťala, Novotný

Komentář trenéra Michala Trojáčka: ,,Kluci dokázali, že když se chce, tak jde vše a to doslova. Velká pochvala a mohutný potlesk fanoušku v hledišti jim byla odměnou. Velké díky patří všem zúčastněným hráčům, kteří opět ukázali, jak se hraje florbal v Milevsku. „