4 - 3
Celkový čas

Zápis

Ve druhém zápase naši hráči narazili na  FBC Štíři České Budějovice zelení. V tomto utkání se oba týmy držely jasně dané taktiky a to, zbytečně neztrácet míčky a zakládat útoky s podporou obránců. I proto jsme se dočkali prvního gólu až v 8.  minutě, kde se ukázal jako přesný střelec Matěj Habart po nahrávce Daniela Dolejše. Uteklo 19 sekund a byla z toho druhá branka v síti týmu z krajského města a opět z hole Matěje Habarta! Na konci  poločasu soupeř dokázal vstřelit gól a do šaten se šlo za stavu 2:1. Po začátku druhé půle se v druhé minutě parádně trefil Jakub Trojáček a skoré bylo  3:1 pro modré. Soupeř ale nic nevzdával a svým tlakem a vstřeleným gólem snížil na 2:3. O dvě minuty později šli Došwiháci do oslabení. Byla to zkouška pro kluky  jak obstojí. Celé dvě minuty byly velmi náročné a pořádně prověřily fyzičku našich borců. Po ubráněném oslabení utkání pokračovalo ve stejném rychlém tempu, kde jedna akce střídala druhou. Svou vytrvalost nakonec zúročil soupeř pár minut před koncem a bylo vyrovnáno. Po té začala být hra velmi vyostřená, nechyběly ani zbytečné fauly a jiné nesportovní výroky.  Obrovská radost nakonec zavládla 11 sekund před koncem, kdy se po nahrávce Filipa Baťaly trefil podruhé v zápase Jakub Trojáček. Došwiháci si tedy i v druhém zápase na turnaji po velkém boji připsali vítězství!

•Milevsko – Štíři České Budějovice

Sestava: Habart, Hejný, Dolejš, Trojáček, Sláma, Schorník, Prokop, Čunát, Baťala, Novotný