FBC Došwich strži modří / FbC Písek

V posledním sobotním zápase čekal na kluky tradiční okresní rival z Písku. Zápas s tímto soupeřem jsou často vyrovnané a o vítězi rozhodují často jen drobnosti.

Milevští do utkání opět velmi dobře vstoupili, ale soupeř výrazněji nezaostával. V prvním poločase se hrál nadstandartní florbal na poměry Jihočeské ligy. Došwiháci díky přesnější koncovce tento povedený poločas zakončili ve vedení 3:1. Druhá třetina už byla od začátku v režii milevských. Naši hráči soupeře přehrávali a nepouštěli ho do šancí. Druhý poločas skončil stejně jako první 3:1 a naši hráči si tak připsali cenné vítězství 6:2!

Došwiháci si připsali další tři vítězství a stále v letošním roce čekají na přemožitele! 

Sestava: Hejný, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Habart

Online na webu český florbal

6 - 2
Celkový čas

FBC Došwich strži modří / FBC Štíři Č. Budějovice zelení

Ve druhém zápase na naše hráče čekal rival a zároveň domácí tým FBC Štíři z Č. Budějovice.

Po vysvětlení chyb v předchozím zápase do tohoto klání vstoupili milevští s lepší kombinační hrou a více drželi míček na svých hokejkách. Díky zlepšenému pohybu na hřišti kluci svého soupeře přehrávali. Za aktivitu byli Došwiháci ještě v první polovině odměněni dvěma brankami.  Do druhé třetiny Štíři vlétli a začali bojovat o poznání více o výsledek. Celé utkání se hrálo hodně tvrdě do těla a rozhodčí nechávali některé zákroky možná až za hranou bez povšimnutí. Vše vyvrcholilo dvě trestnými stříleními domácích, které ale skvěle zlikvidoval brankář Adam Hejný. Hosté nakonec výsledek uhájili a zaslouženě si došli pro další vítězství na turnaji!

Sestava: Hejný, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Habart

Online přenos z webu český florbal

3 - 1
Celkový čas

FBC Došwich strži modří / FBC Spartak Kaplice

V sobotu 25.1. vycestovali obhájit svoji neporazitelnost starší žáci modří do Českých Budějovic, kde se v rámci 1. výkonnostního koše utkali s týmy FBC Spartak Kaplice, FBC Písek a FBC Štíři Č. Budějovice-zelení.

Do prvního zápasu Došwiháci nastoupili proti Kaplici. Začátek první třetiny se vyvíjel dobře, kdy naši hráči vstřelili na začátku dvě rychlé branky. Celou třetinu byli milevští herně lepší, soupeře  technicky přehrávali, ale neproměňovali vyložené šance. I tak ale kluci první třetinu vyhráli 3:0. Druhou třetinu začali Došwiháci laxně, podřídili se hře soupeře a začali dělat chyby v obraně. Toho Kapličtí využili a brzy vstřelili dvě branky. I přes několik dalších šancí se soupeři branku vstřelit nepodařilo a po ubojovaném závěru si tak milevští připsali další vítězství!

Sestava: Hejný, Novotný, Baťala, Trojáček, Dolejš, Bauška, Schorník, Prokop, Čunát, Sláma, Habart

online na českém florbale

3 - 2
Celkový čas

FBC Došwich Muži A / TJ Sokol Chýnov

3 - 4
Celkový čas

FBC Došwich Muži A / FBC Štíři Č. Budějovice C

15 - 6
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A / FBC Štíři Č. Budějovice

3 - 5
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A / FBŠ SLAVIA Plzeň

1 - 4
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A / FAT PIPE FLORBAL CHODOV

0 - 10
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A / Panthers Praha

0 - 11
Celkový čas

FBC Došwich strži modři vs 1. FbK Tábor

Náhled

5:9 FBC Došwich strži modři vs FBC Štíři Č. Budějovice zelení

Tuto neděli vycestovali starší žáci modří k dalším zápasům Jihočeské ligy do krajského města,  kde se utkali s lídrem tabulky FBC Štíři České Budějovice zelení a 1.FBK Tábor.

Do prvního zápasu nastoupili Došwiháci proti budějovickým Štírům. Naši hráči dvě třetiny drželi s domácími krok. Na obou stranách se vytvářeli pohledné kombinační akce, které ale ztroskotávali na výborných brankářích, kteří držely oba týmy. V třetí třetině, ale domácí  Štíři ukázali proč jsou ve skupině A jednoznačně na prvním místě. Došwiháky ve třetí třetině jednoznačně přehráli a připsali si vítězství 9:5.

Sestava: Hejný – Šobek, Kakosová, Trojáček, Dolejš, Hejhal,  Novotný, Pištěk, Sláma, Čunát, Habart, Baťala, Kopáček

online přenos na webu český florbal

5 - 9
Celkový čas

FBC Došwich Muži A vs FBC Štíři Č. Budějovice C

Náhled