FBC Doswich Dorostenci vs Sokol Pardubice

Šlágr dne, to byl zápas proti lídrovi ze špice – Sokol Pardubice. Tento tým ztratil doposud pouze body za jednu remízu. Už počet soupeřových hráčů na soupisce (2+18!) a jejich vzrůst působil velký respekt. Naši hráči se však tohoto soupeře nezalekli. Pardubičtí sice brzo vstřelili gól, který naše hráče paradoxně ještě více nakopl a po vydařených třech střelách jsme skóre do konce první třetiny otočili na 3:1. I začátek druhé třetiny milevským vyšel a  díky proměněným přesilovkám jsme posunuli skóre až na 5:1. Pardubičtí reagovali oddechovým časem a po té rozpoutali na naší polovině peklo. Podařilo se jim do konce druhé třetiny snížit na 5:3. Třetí třetina byla velmi dramatická a fyzicky náročná. Ze stavu 6:3 se tým z Pardubic dostal až na remízu 6:6, ale milevští dorostenci chtěli tento parádně rozehraný zápas vyhrát. A podařilo se, minutu a půl před koncem se dostali opět do vedení, které v závěru ještě zpečetili gólem do prázdné branky.

8 - 6
Celkový čas

FBC Doswich Dorostenci vs Fbc Orel Nove Mesto na Morave

Tým z Vysočiny byl v tento den prvním soupeřem našich dorostenců. Velmi napínavý zápas naši hráči začali dobře a brzy se ujali vedení. Soupeř stačil odpovědět, ale milevští ještě do přestávky zvýšili na 2:1. Druhá třetina se nevyvíjela dobře a soupeř otočil až na 2:4. Naštěstí se podařilo snížit na 3:4 a to byl také stav po druhé třetině. Celý zápas vygradoval ve třetí třetině. Naši hráči ze začátku tahali stále za kratší konec. Vždy se jim podařilo vyrovnat, ale soupeř znovu odskočil o gól. Zápas se zlomil za stavu 6:6, kdy Adam Černý poslal milevské do vedení. Pak následovalo snových 40 sekund, kdy naši hráči soupeři nasázeli tři góly a zápas vyhráli 10:6!