FBC Došwich strži bílí / FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové

4 - 3
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / FK Slovan J.Hradec

3 - 3
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / Banes Florbal Soběslav

4 - 8
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / FBC Štíři Č. Budějovice modří

2 - 1
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / Banes Florbal Soběslav

3 - 3
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / FK Slovan J.Hradec

4 - 2
Celkový čas

FBC Došwich Junioři / FK Slovan J.Hradec

5 - 4
Celkový čas

0:3 FBC Došwich Dorostenci B vs FK Slovan J.Hradec

V druhém zápase čekal na naše hráče už jasný vítěz soutěže a tým , který ještě v letošní sezoně neprohrál – Jindřichův Hradec.

Trenéři tentokrát naordinovali jasně defenzivní taktiku. Hráčům se dařilo tuto taktiku držet a přinášelo to své ovoce. Podpořeni výborným výkonem brankaře Petra Šimáka drželi první dvě třetiny bezbrankový stav a to ještě neproměnili dvě jasné gólové šance. Ve třetí třetině už trochu docházel dech a v oslabení jsme inkasovali. Po té ještě soupeř přidal dvě branky a tak se zrodil celkový výsledek 0:3.  Kluci předvedli velmi dobré výkony v obou utkáních a jen potvrdili výrazný posun výkonnosti během celé sezony. Dorostenci B zakončili nakonec sezonu na 6. místě se ziskem 14 bodů!

Sestava: Šimák – Soulek, Prokop, Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

 

 

0 - 3
Celkový čas

8:0 FBC Došwich Dorostenci B vs TJ Centropen Dačice

K závěrečným dvěma utkáním 2. ligy dorostenců odjížděli hráči milevského dorostu B v neděli do Jindřichova  Hradce. Tam na ně čekali soupeři z opačných konců tabulky, poslední Dačice a první Jindřichův Hradec.

V neúplné sestavě ale posíleni o dva hráče A týmu se Došwiháci velmi intenzivně pustili do mužstva z města vynálezu kostkového cukru. Hned ve třetí minutě se ujali vedení a do konce první třetiny ještě dva góly přidali. Ve druhé třetině byl průběh třetiny velmi podobný. Góly padaly po velmi pěkných akcích a na konci druhé třetiny byl stav už 6:0. Do třetí třetiny šli naši hráči s úkolem vyzkoušet si něco nového a snažit se o kombinační hru. To se jim celkem dařilo a ještě přidali do soupeřovi branky další dva góly. Celkový stav 8:0 byl jasným vyjádřením hry na hřišti a milevští borci vyhráli zcela zaslouženě.

Sestava: Šimák – Trojáček, Dolejš,  Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

 

8
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí vs FK Santos – Jiskra Třeboň

Náhled

FBC Došwich strži bílí vs TJ NETOLICE 1892 RAFANI

Náhled

FBC Došwich Muži A vs FK Slovan J.Hradec B

Náhled