FBC Doswich Dorostenci vs FbC Hradec Kralove A

Zápas proti Hradec Králové A,  tedy asi proti jednomu z kandidátů na vítězství v soutěži, byl daleko těžší a náročnější. Soupeř představil kompletní tři pětky velmi fyzicky, ale i technicky zdatných hráčů. I přesto naši drželi se soupeřem krok a zápas byl velmi vyrovnaný. V první třetině padl jen jeden gól a to do milevské sítě. Ve druhé třetině  začalo padat více gólů. Hradečtí nejdříve zvýšili na 2:0, poté ale Tomáš Houska a Václav Strouhal vyrovnali na 2:2 a zápas nabral na velké dramatičnosti. Rozhodující branka padla těsně před druhou sirénou a vstřelil jí soupeř. Do třetí třetiny vstupovali dorostenci se snahou překlopit vývoj utkání ještě na svoji stranu. Kvalita soupeře se projevila v plné síle, když si už vedení pohlídal a naopak ještě několika góly pojistil.

2 - 5
Celkový čas

FBC Doswich Dorostenci vs Orel Rtyne v Podkrkonosi

Zápas dvou nováčků v 1.lize začal velmi opatrně a oba soupeři se dlouho nedostali do šancí. Milevský tým hrající s jasně danou taktikou, ale udeřil jako první, když se prosadil Adam Černý. Tento gól milevské nakopl a do konce třetiny ještě vsítili dva krásné góly. Hned v úvodu domácí naše hráče zatlačili, ale brankář Jakub Prokop horké chvilky před svoji brankou vyřešil a naopak se na druhé straně trefil Martin Dolejš. Soupeř pak ještě snížil, ale v tomto zápase výborně hrající první pětka nedovolila zdramatizování zápasu. Sekundu před koncem zápasu ještě na konečných 8:3 upravil Kryštof Süsmilich.