FBC Došwich Muži B / FK Santos – Jiskra Třeboň

Náhled

FBC Došwich Muži B / SK Meťák České Budějovice

Náhled

FBC Došwich Muži B / SK Meťák České Budějovice

5 - 8
Celkový čas

FBC Došwich Muži B / FK Santos – Jiskra Třeboň

8 - 8
Celkový čas

4:10 FBC Došwich Muži A / FBC Spartak Kaplice

V druhém zápase milevští narazili na Spartak Kaplice. Od začátku utkání tahali Došwiháci za kratší konec, soupeř si vytvářel spoustu šancí, které se mu dařilo využívat. Na konci utkání svítilo na ukazateli nepříznivé skóre 4:10.

Komentář hrajícího trenéra Jaromíra Hrůzy: „Zpackaný zápas již od začátku, kdy jsme vůbec nepodchytili začátek zápasu, soupeř se dostal do laufu a rychle vedl 3:0, měl daleko více ze hry a my nestíhali především fyzicky, z čehož pramenilo velké množství chyb. Možná se projevila únava z prvního utkání, ale toto se nám stávat nesmí a byl to pro nás vstyčený prst, na což si musíme dát pozor pro další zápasy a z chyb se poučit. Soupeř nám dal poněkud lekci ze zakončení a pohybu v předbrankovém prostoru.“

Sestava: Křepelka – Stráňka, Plocha, Jošt, Šach – Volf, Procházka, Dvořák, Hrůza, Koukol, Bečka

•Milevsko – Kaplice

4 - 10
Celkový čas

5:2 FBC Došwich Muži A / TJ Sokol Chýnov

Uplynulou sobotu odstartovala soutěž také našim mužům, kteří své letošní první zápasy v Regionální soutěži sehráli na hale SKP v Českých Budějovicích.

V prvním zápase proti TJ Sokol Chýnov hráli od začátku s houževnatým soupeřem velmi vyrovnanou partii se šancemi na obou stranách. Jako první otevřeli skore milevští, když se ke konci první části trefil Jan Volf. Ten pak navázal i po přestávce a Došwich vedl 2:0. Soupeř ovšem začal daleko více zjednodušovat hru a neslo to ovoce v podobě postupného vyrovnání na 2:2. Ještě do druhé sirény odpověděl na soupeřovo vyrovnání milevský Koukol, který přízemní střelou na zadní tyč strhl vedení zpátky na stranu Milevska. Takto to již zůstalo, jelikož definitivu na vítězství Došwiháků přidal Procházka. V závěru se poté při soupeřově power play ještě prosadil Bečka. Došwiháci si tak připsali po dobrém výkonu první tři letošní body.

Komentář hrajícího trenéra Jaromíra Hrůzy: „Velmi povedený výkon, nechybělo nasazení, které bylo zásadní. Také si myslím, že jsme soupeře dostali lepší fyzickou hrou, z čehož jsme hlavně v závěru profitovali.“

Sestava: Křepelka – Stráňka, Plocha, Šach, Jošt – Volf, Procházka, Dvořák, Hrůza, Bečka, Koukol

•Milevsko – Chýnov

5 - 2
Celkový čas

FBC Došwich Muži B vs FA Č. Budějovice U23

Náhled

FBC Došwich Muži B vs SKP České Budějovice B

Náhled

FBC Došwich Muži B vs FBC Dynamo Strakonice

8 - 8
Celkový čas

FBC Došwich Muži B vs FA Č. Budějovice B

6 - 7
Celkový čas
5 - 3
Celkový čas
5 - 7
Celkový čas