9:15 FBC Došwich Milevsko Piráti FBC Štíři Č. Budějovice modří
9:45 FbC Písek Žraloci FBC Došwich Milevsko Piráti
10:15 Fbc Strakonice – Bílý FBC Došwich Milevsko Piráti
11:00 FBC Došwich Milevsko Piráti FBC Štíři Č. Budějovice žlutí

9:15 FBC Došwich Milevsko Draci FbC Písek Draci
9:45 FbC Písek Myšáci FBC Došwich Milevsko Draci
10:15 Fbc Strakonice – Červení FBC Došwich Milevsko Draci
11:00 FBC Došwich Milevsko Draci FBC Štíři Č. Budějovice zelení

Náhled

FBC Došwich strži bílí / FBC Štíři Č. Budějovice modří

V posledním zápase na turnaji na milevské čekal tým FBC Štíři České Budějovice. Zápas byl opět velice vyrovnaný, jak herně tak fyzicky. Hra se přenášela nahoru a dolu, docházelo i k fyzickým kontaktům. Oba týmy drželi výborní brankáři. Nevídaný výsledek vydržel až do předposlední 25. minuty, kdy se podařilo soupeři během 22 sekund vstřelit dvě branky a dovedl tak utkání do vítězného konce. Náš tým se ale nemá za co stydět.

Sestava: Habart, Baťala, Kraus, Krampera, Hrdlička, Silvestr, Horek, Douda, Rázl, Vácha, Polodna

Starší žáci bílí si připsali na turnaji pouze jedno vítězství a podle všeho se poroučejí po tomto turnaji až do 4. výkonnostního koše!

0 - 2
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / FbC Strakonice

Další zápas proti Strakonicím už byl o něčem jiném. Kluci se probudili a začali hrát hru, kterou od nich trenéři vyžadují.  I přes zlepšený výkon šel do vedení soupeř- Díky bojovnosti a pohybu na hřišti milevští do konce první třetiny srovnali skóre díky odrazu střely od strakonického obránce na 1:1. V druhé třetině domácí zabrali a vytvořili si několik velmi dobrých šancí, které ale výbornými zákroky vykryl Matěj Habart a naopak branky dávali naši hráči. Dvě rychlé akce znamenaly vedení 3:1. Strakoničtí to nevzdali a před koncem zápasu snížili stav na 3:2. I přes závěrečný nápor se jim vyrovnat nepodařilo a milevští si tak připsali důležité vítězství!

3 - 2
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / TJ Sokol Blatná Divočáci

V neděli 26.1. vyjeli starší žáci bílí do  Strakonic, kde se utkali s týmy TJ Sokol Blatná Divočáci, FBC Strakonice a FBC Štíři Č. Budějovice-modří.

Do prvního zápasu naši hráči nastoupili proti Divočákům z Blatné. Vstup se milevským vůbec nepovedl. Laxním přístupem usnadnili soupeři vstup do zápasu a soupeř tak vedl po prvním poločase 0:3. I druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Soupeř diktoval tempo a přidával branky. Naši hráči už se zmohli pouze na snížení. Utkání se našim hráčům vůbec nepovedlo. Skóre 6:2 jasně ukazuje, kdo v zápase dominoval.