6:5 FBC Došwich Dorostenci A vs PSKC Okříšky-MoBu

Asi nejnáročnější sérii dvou utkání v první lize odehráli milevští dorostenci v sobotu 2.3. v Třebíči. Čekali je dva velmi houževnatí a fyzicky velmi vyspělí soupeři. Tým z Okříšek a rival Štíři České Budějovice.

V prvním utkání nastoupili milevští borci proti týmu z Okříšek. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Hrálo se ve vysokém tempu a první gól padl až v desáté minutě, kdy se trefil kapitán týmu Lukáš Trojáček. Soupeř však ještě do první přestávky vyrovnal z trestného střílení. Druhá část byla velmi bohatá na góly a skóre se přelévalo ze strany na stranu. V této třetině si Došwiháci vybrali slabší chvilku a tak na ukazateli skóre svítilo po druhé třetině 3:5. Do třetí třetiny vstoupil však hráči z Milevska jako uragán a díky gólům Keyzlara a Wolfa vyrovnali na 5:5. Poslední slovo v zápase měla poté úderná dvojice Lukáš Trojáček a Martin Dolejš, kdy druhý jmenovaný rozhodl o vítězství milevského týmu.

Sestava: Tvrdík (Hejný)- Keyzlar,Čáp,Lípa,Soulek, Trojáček, M.Dolejš, P.Dolejš, Hrůza, Štván, Wolf, Kotrba, Pátek

6 - 5
Celkový čas

FBC Došwich Dorostenci A vs Snipers Třebíč

Ve druhém zápase proti domácí Třebíči, která patří mezi nejslabší týmy soutěže se už dorostenci rozpomněli na střelecké schopnosti a hned od začátku se jim podařilo vytvořit si slibný náskok. Po první třetině vedli 4 : 1. I ve druhé třetině pokračovala převaha našeho týmu, kterou opět vyjádřil čtyřmi brankami.I přes ne moc vydařený výkon se ve třetí třetině podařilo náskok ještě
navýšit a celkové skóre se zastavilo na výsledku 11:2.

Sestava: Tvrdík – Čáp, Keyzlar, Lípa, Fridrich – Dolejš M., Trojáček, Dolejš P., Štván, Hrůza, Kotrba, Fiala

Naši dorostenci se po polovině soutěže drží na 5. místě tabulky a stále živí postupovou naději na MČR!

11 - 2
Celkový čas

2:5 FBC Došwich Dorostenci A vs Sokol Pardubice

V sobotu 15.12. se milevský A-tým dorostenců vydal do Třebíče k dalším zápasům nejvyšší soutěže. Před sebou měli zápas proti Pardubicím a proti domácí Třebíči.

První zápas proti Pardubicím začal pro Milevsko velmi dobře. Hned ve třetí minutě se trefil Jakub Štván a skóre se dokonce třetiny nezměnilo. Do druhé třetiny jsme tedy vstupovali s vedením 1:0.
Druhá třetina už tak vydařená nebyla, po minutě a půl hry bylo skóre vyrovnané. Během další půl minuty se Pardubicím podařilo využít přesilovou hru a dostali se tak do vedení. I když se naši dorostenci trochu trápili, dokázali vyrovnat. Po nahrávce od Martina Dolejše se v oslabení trefil kapitán Lukáš Trojáček. Třetí třetina tedy začínala za vyrovnaného stavu. Pardubičtí bohužel nekompromisně trestali naše chyby a vstřelením další tří branek v poslední periodě dovedli zápas do vítězného konce.

Komentář trenéra Lukáše Dolejše: ,,Dnes jsme nepředvedli plné nasazení převážně v druhé třetině. Neproměnili jsme šance a to rozhodlo. Blahopřeji soupeři k vítězství. “