FBC Došwich Junioři / FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

Hned v neděli odjížděli junioři k dalšímu zápasu do Prahy, kde na ně netradičně od 20:00 čekal Start 98 Praha – Kunratice.  Tento klub je součastí superligového klubu Florbal Chodov a tak se dal očekávat velmi těžký soupeř.

Naši hráči nastoupili do utkání se stejnou energií a odhodláním jako v sobotu na Kladně. A bylo to znát, první třetina byla velmi kvalitní a díky gólu Václava Strouhala jí naši hráči vyhráli 1:0. Od druhé třetiny však začaly našim hráčům docházet pomalu síly a i  lepit se smůla na florbalky. Ve hře bylo spoustu nepřesností a ze zbytečných chyb pramenily branky soupeře. Soupeř v druhé třetině otočil výsledek na 1:3. Naši hráči se snažili i ve třetí třetině, ale soupeř  toho Došwihákům moc nedovolil a zkušeně si pohlídal vítězství. Pozitivní byla alespoň na konci dobře sehraná přesilovka a snížení stavu Adamem Černým na konečných 2:5. Došwiháci tak víkend zakončili se ziskem bodu ze sobotního utkání na Kladně. Soutěž rychle nabírá na obrátkách, již další víkend čekají kluky zápasy proti oběma plzeňským týmům. Doražte je podpořit do haly!

Sestava: Kahoun (Tvrdík) – Süsmilich, Soulek, Čáp, Trojáček – Černý, Strouhal, Štván – P. Dolejš, Hrůza, M. Dolejš – Chudoba, Pátek, Kotrba