BANES FLORBAL SOBĚSLAV vs FBC DOŠWICH MILEVSKO BÍLÍ

9 - 3
Celkový čas

FBC Došwich elévové vs Turnaj

V neděli 24.3. odjeli naši elévové na svůj další turnaj do Netolic, kde na ně čekali místní Rafani, Blatná, FA České Budějovice a Žraloci z Písku.

Turnaj odstartoval vzájemným soubojem našich Pirátů a Draků. Vyrovnaný zápas dopadl nakonec lépe pro starší Piráty, kteří zvítězili 2:0. Piráti na povedený vstup do turnaje navázali i v dalších zápasech, ve kterých dominovali. Kluci předváděli parádní akce, ze kterých pramenilo spoustu branek. Je nutno podotknou, že výborný výkon podal brankář Lukáš Novotný. Piráti si tak s přehledem došli pro další turnajové vítězství!

Sestava: Novotný – Dušek, Hrych, Koudelka, Rataj, Kudrna, Řehoř, Kamír, Pešata, Bastl

Mladší Draci se po prohraném souboji s Piráty rychle oklepali a své soupeře trápili především svou bojovností a aktivní hrou. Za zmínku jistě stojí zmínit vysoká výhra nad Žraloky z Písku 6:2. Toto vítězství je velkým příslibem do budoucna a ukázka zlepšujících se výkonů, jelikož Draci s tímto soupeřem na začátku sezony vysoko prohrávali. Jako v Pirátech tak i v Dracích podal výborný výkon brankář tentokrát Tomáš Novák.

FBC Došwich strži modří vs FBC Štíři Č. Budějovice modří

Druhý zápas hráli FBC Došwich Milevsko Modří proti FBC Štíři České Budějovice modří. Tento zápas byl oproti FBC Štíři české Budějovice zelení lehčí. Ale i tak hráli kluci naplno a snažili se o co nejlepší výsledek. První gól padl hned v první minutě a střelil ho Vít Šobek. Po první třetině bylo skóre 5:1 pro Došwich. Druhá třetina byla těžší a bylo potřeba více energie. I přes tlak, který Štíři vytvářeli Došwich zvedl skoré o osm branek a skóre po druhé třetině bylo 13:1.Ve třetí třetině si Došwich vítězství nenechal vzít a s konečným výsledkem byl 19:1.

19 - 1
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí vs FbC Strakonice

V zápase proti Strakonicím jsme byli tabulkově slabším týmem, ale i přesto jsme ze začátku se soupeřem drželi krok. Opět jako v prvním dnešním zápase se nám nedařilo proměňovat naše šance. Po první třetině jsme prohrávali 0:2. Do druhé třetiny jsme vstoupili s velkým nasazením a to mělo úspěch, dali jsme náš první gól v zápase, ale bohužel byl z naší strany jediným gólem. Soupeř na to odpověděl ihned dvěma góly. V poslední třetině jsme na Strakonice ztráceli fyzicky a soupeř nám nasázel další čtyři branky. Výsledek utkání potvrdil tabulkové nasazení obou týmů a skončil 8:1 ve prospěch Strakonic.

1 - 8
Celkový čas

FBC Došwich strži modří vs FBC Štíři Č. Budějovice zelení

První zápas měli naši kluci proti nejtěžšímu soupeři a tím byl tým FBC Štíři České Budějovice zelení. Hrálo se o prvenství v tabulce a proto to byl pro nás velice důležitý zápas.

Hrálo se už od začátku ve velice vysokém tempu. První branku za náš tým vstřelil ve druhé minutě Lukáš Trojáček. Poté následovali další ještě tři góly a dostali jsme se do vedení 4:0.Ve druhé třetině začali Štíři hrát agresivně a velice útočně. Ale i tak jim kluci stihly dát během čtyřech minut další dva góly a zvýšili své vedení na 6:0. Na to už ale Štíři odpověděli v osmé minutě dvěma góly a snažili na 6:2. V poslední třetině padl pouze jeden gól, který dal Došwich a konečný výsledek byl 7:2. Klukům se tedy podařilo dostat do čela tabulky.

7 - 2
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí vs TJ Netolice 1892 Rafani

Do zápasu proti Rafanům jsme vstoupili dobře, po první třetině jsme vedli 2:1. Škoda, že poměrně dost vyložených šancí jsme nedokázali proměnit. Ve druhé třetině jsme Rafanům dovolili vrátit se do zápasu tím, že jsme ubrali na tempu, začali dělat chyby a to je očividně velmi nakoplo. Stav po druhé třetině byl těsný 6:5 v náš prospěch. V poslední třetině nás Rafani překvapili a nasázeli nám 4 branky. Tento gólový náskok se nám již stáhnout nepodařilo. Proto jsme dobře rozehraný zápas prohráli 9:6.