19 - 5
Celkový čas

Zápis

Starší žáci MODŘÍ odstartovali v neděli 1. října novou sezónu dvojzápasem v Písku. Zde se utkali proti týmu FBC Spartak Kaplice a domácímu týmu FBC Sokol Písek.

Do prvního zápasu jsme nastupovali s velkým očekáváním, jak si budeme stát v porovnání s ostatními týmy. Zvláště proti takovému soupeři, jako je Kaplice, která má velkou základnu dobře připravených hráčů.

Vše odstartoval pohotovou střelou Daniel Dolejš čímž jsme přerušili dvouminutový úvodní soupeřův tlak a ujali se vedení. Když jsme v následujících minutách přidali další dvě branky, kluci se uklidnili a pevně přebrali otěže zápasu. Na začátku druhé třetiny za stavu 9:3 se Kaplice ještě pokusila s vývojem něco udělat, ale naše soustředěná hra a další vstřelené branky jim jasně ukázaly, že si vítězství již nedáme vzít. Stav na konci druhé třetiny byl s rozdílem o 10 branek 13:3. Třetí třetina se sice již dohrávala za jasného výsledku, ale pořád ve vysokém tempu. I tuto třetinu jsme vyhráli poměrem branek 6:2. Zápas jsme tedy vyhráli 19:5.