6 - 2
Celkový čas

Zápis

Modří se v Kaplici museli obejít bez gólmana Petra Šimáka a bez útočníka Martina Motalíka. Za oba dva museli nastoupit mladší žáci,  Adam Sláma v útoku  a  Adam Hejný v brance. Oba dva nastoupili za starší žáky poprvé a starty se jim vydařili.

V prvním zápase Modří změřili síly se Slovanem Jindřichův Hradec, který v minulé sezoně byl nejlepším týmem soutěže. Po 50 vteřinách hry Modří zásluhou gólu Daniela Dolejše a asistence Jakuba Štvána otevřeli skóre. V desáté minutě Slovan vyrovnal a první třetina skončila 1:1. V druhé části utkání  vyrovnaná hra pokračovala a oba týmy střelili po jednom gólu. V poslední části utkání se začala projevovat dobrá fyzická příprava milevských hráčů a  Vít Šobek ve třetí minutě vstřelil velice důležitý třetí  gól a  začala převaha milevského týmu. V sedmé minutě v oslabení kapitán Lukáš Trojáček přidal další gól. Do konce utkání Modří přidali ještě dva góly a konečný výsledek byl 6:2 pro milevské hráče.