7 - 1
Celkový čas

Zápis

K dalšímu zápasu nastupovali Modří za dvě hodiny a v této pauze využili krásného slunečného počasí k přípravě a rozcvičení na atletickém stadionu vedle haly. Tato rozcvička jim očividně prospěla, protože v dalším zápase s SK Meťák  Orange České Budějovice již po šesti minutách vedli zásluhou Jakuba Trojáčka 2:0 a do konce první třetiny vstřelili ještě jeden gól. V druhé třetině pokračovala herní převaha milevského týmu, během níž Modří přidali další dva góly. Do poslední části zápasu nastupovali kluci ve výborné náladě a s přesvědčením, že musí zápas dotáhnout do vítězného konce. Přesto, že v ní inkasovali jeden gól, ale dva dali, dohráli utkání s poměrně těžkým soupeřem bez větších potíží a celkové vítězství 7:1 si zasloužilo malou oslavu cestou domů. Pěkný výkon celého týmu podtržený výborným výkonem brankáře si na konci vysloužil i uznání rozhodčí, že kluci předvádějí krásnou pohlednou hru plnou pěkných kombinací a šancí. Z Kaplice si Modří odvezli plný počet bodů a v tabulce jsou zaslouženě na průběžném  druhém místě.