Mužské áčko je v plné přípravě na Národní ligu, kam se Došwiháci zpět po jednoroční pauze vrací. Západní skupina třetí nejvyšší soutěže zná již své kompletní složení. Milevský celek čeká jedenáct zajímavých výzev včetně derby nebo nových konfrontací.
Národní liga oproti poslední sezoně doznala čtyřech změn. Po sestupu z 1. ligy se zpět do třetí nejvyšší soutěže vrátil Písek, se kterým zamířil o ligu níže také Chomutov, který dlouhá léta patřilo k tradičním celkům 1. ligy. Naopak do Národní ligy si z divize vybojovaly postup kromě milevského týmu také Kralupy, pro které půjde o premiérovou sezonu v Národní lize.
Nemalé zastoupení mají letos opět pražské výběry, milevské v hlavní metropoli čekají souboje s kunratickým Startem, Kobylisy a Panthers Praha. Další duely do kolonky vzájemných duelů přidají Milevští i s Říčany. Pouze v divizi se poté Došwiháci utkali s plzeňskými Gorilami, teď je čekají souboje o patro výše. Zcela novými soupeři jsou poté týmy Kutné Hory, Falcon a Děčína.
Právě s celkem ze severu Čech poté Došwiháci rozehrají 12. září svou novou sezonu na domácí palubovce, o týden později zamíří do Kobylis a první trojici zápasů zakončí domácí bitvou s Panthers Praha. První derby duel s Pískem je naplánován na víkend 7. - 8. listopadu na hřišti soupeře.
Kompletní seznam soupeřů pro novou sezónu:
- Florbal TJ Kobylisy
- Florbal Děčín
- Kralupy Wolves
- FBC Draci Říčany
- FbC LIŠKY Písek
- FAT PIPE Start98
- Panthers Praha
- Floorball Club Falcon
- GMS Florbal Chomutov
- FBC VHST Kutná Hora
- ATT Gorily Plzeň
Došwiháci, očekávané a napínavé souboje se blíží. Budeme moc rádi, když u toho budeme s námi. Připravujeme plno novinek, o kterých vás budeme postupně informovat. SPOLEČNĚ ZA DOŠWICH!