FBC Došwich strži bílí / FBC Štíři Č. Budějovice modří

2 - 1
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / Banes Florbal Soběslav

3 - 3
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí / FK Slovan J.Hradec

4 - 2
Celkový čas

FBC Došwich Junioři / FK Slovan J.Hradec

5 - 4
Celkový čas

0:3 FBC Došwich Dorostenci B vs FK Slovan J.Hradec

V druhém zápase čekal na naše hráče už jasný vítěz soutěže a tým , který ještě v letošní sezoně neprohrál – Jindřichův Hradec.

Trenéři tentokrát naordinovali jasně defenzivní taktiku. Hráčům se dařilo tuto taktiku držet a přinášelo to své ovoce. Podpořeni výborným výkonem brankaře Petra Šimáka drželi první dvě třetiny bezbrankový stav a to ještě neproměnili dvě jasné gólové šance. Ve třetí třetině už trochu docházel dech a v oslabení jsme inkasovali. Po té ještě soupeř přidal dvě branky a tak se zrodil celkový výsledek 0:3.  Kluci předvedli velmi dobré výkony v obou utkáních a jen potvrdili výrazný posun výkonnosti během celé sezony. Dorostenci B zakončili nakonec sezonu na 6. místě se ziskem 14 bodů!

Sestava: Šimák – Soulek, Prokop, Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

 

 

0 - 3
Celkový čas

8:0 FBC Došwich Dorostenci B vs TJ Centropen Dačice

K závěrečným dvěma utkáním 2. ligy dorostenců odjížděli hráči milevského dorostu B v neděli do Jindřichova  Hradce. Tam na ně čekali soupeři z opačných konců tabulky, poslední Dačice a první Jindřichův Hradec.

V neúplné sestavě ale posíleni o dva hráče A týmu se Došwiháci velmi intenzivně pustili do mužstva z města vynálezu kostkového cukru. Hned ve třetí minutě se ujali vedení a do konce první třetiny ještě dva góly přidali. Ve druhé třetině byl průběh třetiny velmi podobný. Góly padaly po velmi pěkných akcích a na konci druhé třetiny byl stav už 6:0. Do třetí třetiny šli naši hráči s úkolem vyzkoušet si něco nového a snažit se o kombinační hru. To se jim celkem dařilo a ještě přidali do soupeřovi branky další dva góly. Celkový stav 8:0 byl jasným vyjádřením hry na hřišti a milevští borci vyhráli zcela zaslouženě.

Sestava: Šimák – Trojáček, Dolejš,  Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

 

8
Celkový čas

FBC Došwich strži bílí vs FK Santos – Jiskra Třeboň

Náhled

FBC Došwich strži bílí vs TJ NETOLICE 1892 RAFANI

Náhled

FBC Došwich Muži A vs FK Slovan J.Hradec B

Náhled

FBC Došwich Muži A vs TJ Šumavan Vimperk

Náhled

4:4 FBC Došwich Muži A vs FBC Štíři Č. Budějovice C

V druhém zápase naši muži poměřili síly s lídrem tabulky tedy s FBC Štíři České Budějovice C.

Komentář trenéra Jaromíra Hrůzy k utkání: ,,Do druhé zápasu jsme šli s tím, že proti lídrovi tabulky nemáme co ztratit, a tak jsme nebyli svázáni zbytečným ostychem, což se ukázalo hned v úvodní třetině, kde jsme se ujali vedení 3:0 a celý tým, věřil v dobrý konečný výsledek. I přes snížení na 2:3 do první sirény, jsme drželi se soupeřem krok. Zvrat nastal až ve druhé části, kdy soupeř začal hrát více kombinačně a my se museli daleko více soustředit na obrannou hru. Soupeřova trpělivá hra ze začátku ovoce nenesla. Zúročení nabyla až bohužel necelé dvě minuty před koncem utkání, kdy se Štírům podařilo srovnat na 3:3. Na tento gól reagoval nejlepší možností lídr Pavel Procházka a to krásnou střelou z větší vzdálenosti na zadní tyč – 4:3. Zdálo se, že zápas je již rozhodnutý, ale k naší tradiční smůle, kdy neumíme dohrávat zápasy, se soupeř pouhých 15 sekund před koncem dotáhl na konečných 4:4.“

Sestava: Kahoun (Rybák) – Mrzena, M. Hrůza, Hejpetr, Jošt – Procházka, Dvořák, Šach, Hrůza Jar., Bečka, Brož

online na webu český florbal

4 - 4
Celkový čas

4:5 FBC Došwich Muži A vs 1. FbK Tábor B

V sobotu 17.11. odcestovali naši muži A na své další zápasy Jihočeské ligy do Jindřichova Hradce. V prvním zápase narazili na rezervu nedalekého Tábora.

Komentář k zápasu od trenéra Jaromíra Hrůzy: ,,V prvním zápase proti Táboru jsme se postupně dostali do vedení 2:0, ale polevením v aktivitě a ztrátou koncentrace jsme méně běhavého soupeře nechali dostat do hry a zápas se nám úplně otočil až na hrozivých 2:5. Do konce zápasu jsme ještě vstřelili dva góly, ovšem třetího na remízu 5:5 už jsme se nedočkali, a tak jsme po dobrém začátku pohráli 4:5, přičemž soupeř těžil hlavně z velkého důrazu v osobních soubojích. “

Sestava: Rybák – Mrzena, M. Hrůza, Staněk, Jošt – Procházka, Dvořák, Šach, Hrůza Jar., Bečka, Brož

online na webu český florbal

4 - 5
Celkový čas