FBC Došwich Junioři / FK Slovan J.Hradec

Náhled

0:3 FBC Došwich Dorostenci B vs FK Slovan J.Hradec

V druhém zápase čekal na naše hráče už jasný vítěz soutěže a tým , který ještě v letošní sezoně neprohrál – Jindřichův Hradec.

Trenéři tentokrát naordinovali jasně defenzivní taktiku. Hráčům se dařilo tuto taktiku držet a přinášelo to své ovoce. Podpořeni výborným výkonem brankaře Petra Šimáka drželi první dvě třetiny bezbrankový stav a to ještě neproměnili dvě jasné gólové šance. Ve třetí třetině už trochu docházel dech a v oslabení jsme inkasovali. Po té ještě soupeř přidal dvě branky a tak se zrodil celkový výsledek 0:3.  Kluci předvedli velmi dobré výkony v obou utkáních a jen potvrdili výrazný posun výkonnosti během celé sezony. Dorostenci B zakončili nakonec sezonu na 6. místě se ziskem 14 bodů!

Sestava: Šimák – Soulek, Prokop, Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

Náhled

8:0 FBC Došwich Dorostenci B vs TJ Centropen Dačice

K závěrečným dvěma utkáním 2. ligy dorostenců odjížděli hráči milevského dorostu B v neděli do Jindřichova  Hradce. Tam na ně čekali soupeři z opačných konců tabulky, poslední Dačice a první Jindřichův Hradec.

V neúplné sestavě ale posíleni o dva hráče A týmu se Došwiháci velmi intenzivně pustili do mužstva z města vynálezu kostkového cukru. Hned ve třetí minutě se ujali vedení a do konce první třetiny ještě dva góly přidali. Ve druhé třetině byl průběh třetiny velmi podobný. Góly padaly po velmi pěkných akcích a na konci druhé třetiny byl stav už 6:0. Do třetí třetiny šli naši hráči s úkolem vyzkoušet si něco nového a snažit se o kombinační hru. To se jim celkem dařilo a ještě přidali do soupeřovi branky další dva góly. Celkový stav 8:0 byl jasným vyjádřením hry na hřišti a milevští borci vyhráli zcela zaslouženě.

Sestava: Šimák – Trojáček, Dolejš,  Chajdrna, Pátek, Kotrbáček, Mrázek, Chudoba, Tupý

4:4 FBC Došwich Muži A vs FBC Štíři Č. Budějovice C

V druhém zápase naši muži poměřili síly s lídrem tabulky tedy s FBC Štíři České Budějovice C.

Komentář trenéra Jaromíra Hrůzy k utkání: ,,Do druhé zápasu jsme šli s tím, že proti lídrovi tabulky nemáme co ztratit, a tak jsme nebyli svázáni zbytečným ostychem, což se ukázalo hned v úvodní třetině, kde jsme se ujali vedení 3:0 a celý tým, věřil v dobrý konečný výsledek. I přes snížení na 2:3 do první sirény, jsme drželi se soupeřem krok. Zvrat nastal až ve druhé části, kdy soupeř začal hrát více kombinačně a my se museli daleko více soustředit na obrannou hru. Soupeřova trpělivá hra ze začátku ovoce nenesla. Zúročení nabyla až bohužel necelé dvě minuty před koncem utkání, kdy se Štírům podařilo srovnat na 3:3. Na tento gól reagoval nejlepší možností lídr Pavel Procházka a to krásnou střelou z větší vzdálenosti na zadní tyč – 4:3. Zdálo se, že zápas je již rozhodnutý, ale k naší tradiční smůle, kdy neumíme dohrávat zápasy, se soupeř pouhých 15 sekund před koncem dotáhl na konečných 4:4.“

Sestava: Kahoun (Rybák) – Mrzena, M. Hrůza, Hejpetr, Jošt – Procházka, Dvořák, Šach, Hrůza Jar., Bečka, Brož

online na webu český florbal

Náhled

4:5 FBC Došwich Muži A vs 1. FbK Tábor B

V sobotu 17.11. odcestovali naši muži A na své další zápasy Jihočeské ligy do Jindřichova Hradce. V prvním zápase narazili na rezervu nedalekého Tábora.

Komentář k zápasu od trenéra Jaromíra Hrůzy: ,,V prvním zápase proti Táboru jsme se postupně dostali do vedení 2:0, ale polevením v aktivitě a ztrátou koncentrace jsme méně běhavého soupeře nechali dostat do hry a zápas se nám úplně otočil až na hrozivých 2:5. Do konce zápasu jsme ještě vstřelili dva góly, ovšem třetího na remízu 5:5 už jsme se nedočkali, a tak jsme po dobrém začátku pohráli 4:5, přičemž soupeř těžil hlavně z velkého důrazu v osobních soubojích. “

Sestava: Rybák – Mrzena, M. Hrůza, Staněk, Jošt – Procházka, Dvořák, Šach, Hrůza Jar., Bečka, Brož

Náhled

3:6 FBC Došwich strži bílí vs FbC Strakonice

Ve druhém sobotním zápase nastoupili naši hráči proti FBC Strakonice. Druhý zápas byl z herního i gólového hlediska mnohem povedenější. Ač  první třetinu prohráli naši hráči 0:2, tak  druhou se zlepšeným výkonem vyhráli 3:2 a přiblížili se na rozdíl jedné branky. V třetí třetině Došwiháci bohužel inkasovali tři minuty před koncem na 3:5 a v závěrečné tlaku ještě jednou na konečných 3:6.

Komentář trenéra Viktora Šobka: ,,Bohužel se nám opět nepodařilo bodovat, ale i tak bych chtěl pochválit výkon brankáře Luboše Silvestra, který odchytal první zápasy v lize a dokonce se mu podařilo i obstát v trestném nájezdu v zápase s Blatnou. Ve hře jsem viděl také jistý posun. Na tréninku dopilujeme naše nedostatky. Těšíme se na další zápasy. “

Sestava: Silvestr Lubomír – Pištěk Pavel, Pištěk Jan, Douda Šimon, Jindrák Jakub, Vácha Tomáš, Krtek Milan, Horek Denis, Hrdlička Jakub, Stráňka Filip, Mrázek Jaroslav

online na českém florbale

1:10 FBC Došwich strži bílí vs TJ Sokol Blatná Divočáci

V sobotu 6.10. odjeli starší žáci BÍLÍ do Jindřichova Hradce. Zde je čekaly zápasy s  TJ Sokol Blatná Divočáci a FbC Strakonice. Bohužel tam odjížděli oslabeni mimo jiné i o brankářskou jedničku Jakuba Veselého. Svou ligovou premiéru zde odehrál i náš nový hráč Šimon Douda.

V prvním zápase se utkali s Blatnou. S tímto soupeřem se naši potkali v historii poprvé a tudíž  nevěděli co od nich čekat. Od první minuty bylo jasné, že soupeř nebude lehký. Po první třetině výsledek vypadal pořád nadějně 1:2 a všichni doufali, že ve druhé se naši hráčům podaří soupeře přehrát. Opak se stal pravdou a v druhé polovině druhé třetiny Došwiháci obdrželi sedm branek. Čímž bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Do závěrečné třetiny náš tým vstupoval s předsevzetím, že nesmí již obdržet žádnou branku. Téměř se to podařilo, jelikož se Blatná dokázala prosadit pouze jednou. Konečný výsledek zápasu byl 1:10.  Jediným naším střelcem v zápase byl Jarda Mrázek.

Sestava: Silvestr Lubomír- Pištěk Pavel, Pištěk Jan, Douda Šimon, Jindrák Jakub, Vácha Tomáš, Krtek Milan, Horek Denis, Hrdlička Jakub, Stráňka Filip, Mrázek Jaroslav